2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybudování edukačního centra a digitalizačního pracoviště v Městské knihovně v Šumperku – vybavení IT
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky „Vybudování edukačního centra a digitalizačního pracoviště v Městské knihovně v Šumperku – vybavení IT“ je dodávka IT vybavení digitalizačního pracoviště umístěného v podkroví Městské knihovny v Šumperku (jedná se zejména o velkoformátový skener, knižní skener, stolní PC, tiskárnu a projektor), a to včetně kompletní instalace, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy. Dodávané zařízení musí být nové, nerepasované, nepoužité a musí splňovat veškeré technické parametry tak, jak jsou vymezeny v Příloze č. 4 - Výkaz výměr (závazný dokument), k příslušné části ZŘ. Dodané zařízení musí být v souladu s platnými českými technickými normami a v souladu s obecně závaznými právními předpisy platnými v České republice v době dodání předmětu koupě, dále pak v souladu s pokyny dodavatelů materiálů a pokyny výrobců zařízení tvořících součást předmětu plnění VZ. Součástí dodávky je ověření funkčnosti dodaného zařízení, zaškolení zaměstnanců, zpracování a dodání návodů na používání a předpisů pro provoz a údržbu, a to v českém jazyce. Po dobu záruky budou prováděny bezplatné bezpečnostně technické kontroly, které jsou nezbytné pro provoz těchto zařízení vč. veškerých předepsaných či doporučených kontrol a revizí. Vítězný dodavatel garantuje dostupnost náhradních dílů a pozáruční servis po dobu životnosti skenerů – minimálně 8 let od termínu dodání. Veřejná zakázka je rozdělená na dvě části ve smyslu § 35 Zákona: Část 1: Skenery do knihovny Část 2: Ostatní IT vybavení knihovny Více viz zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38652120 Videoprojektoren, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30232110 Laserdrucker, 30213300 Tischcomputer, 48800000 Informationssysteme und Server, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72263000 Software-Implementierung, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Skenery do knihovny
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky „Vybudování edukačního centra a digitalizačního pracoviště v Městské knihovně v Šumperku – vybavení IT“ je dodávka IT vybavení digitalizačního pracoviště umístěného v podkroví Městské knihovny v Šumperku (jedná se zejména o velkoformátový skener, knižní skener, stolní PC, tiskárnu a projektor), a to včetně kompletní instalace, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy. Dodávané zařízení musí být nové, nerepasované, nepoužité a musí splňovat veškeré technické parametry tak, jak jsou vymezeny v Příloze č. 4 - Výkaz výměr (závazný dokument), k příslušné části ZŘ. Dodané zařízení musí být v souladu s platnými českými technickými normami a v souladu s obecně závaznými právními předpisy platnými v České republice v době dodání předmětu koupě, dále pak v souladu s pokyny dodavatelů materiálů a pokyny výrobců zařízení tvořících součást předmětu plnění VZ. Součástí dodávky je ověření funkčnosti dodaného zařízení, zaškolení zaměstnanců, zpracování a dodání návodů na používání a předpisů pro provoz a údržbu, a to v českém jazyce. Po dobu záruky budou prováděny bezplatné bezpečnostně technické kontroly, které jsou nezbytné pro provoz těchto zařízení vč. veškerých předepsaných či doporučených kontrol a revizí. Vítězný dodavatel garantuje dostupnost náhradních dílů a pozáruční servis po dobu životnosti skenerů – minimálně 8 let od termínu dodání. Více viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 1
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 38652120 Videoprojektoren, 30232110 Laserdrucker, 30213300 Tischcomputer, 48800000 Informationssysteme und Server, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72263000 Software-Implementierung, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Ostatní IT vybavení knihovny
Interne Kennung: Část 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 38652120 Videoprojektoren, 30232110 Laserdrucker, 30213300 Tischcomputer, 48800000 Informationssysteme und Server, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72263000 Software-Implementierung, 72600000 Computerunterstützung und -beratung