2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a implementace technologií pro posílení kybernetické bezpečnosti informačních a komunikačních systémů (SIEM, PIMPAM, servery)
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka a implementace technologií pro posílení kybernetické bezpečnosti informačních a komunikačních systémů zadavatele, v souladu se standardy kybernetické bezpečnosti. Součástí předmětu plnění je také poskytnutí servisní a technické podpory po dobu 60 měsíců. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 2 – návrh smlouvy a v příloze č. 7 – technická specifikace Výzvy.
Interne Kennung: 9001/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001