See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oczyszczanie terenów Gminy Olsztyn wraz z zimowym utrzymaniem chodników, schodów, przystanków komunikacji miejskiej, przejść dla pieszych i terenów poza pasami drogowym w sezonie 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest oczyszczanie ręczne i mechaniczne działek zlokalizowanych w ciągach ulic w ramach ilości przewidzianej do oczyszczania przez zamawiającego zgodnej z kosztorysem. W ramach oczyszczania prowadzone będzie oczyszczanie jezdni, chodników, przystanków autobusowych, zatok przystankowych, opasek drogowych, wysp na przejściach dla pieszych, ścieżek rowerowych, zieleńców, kratek ściekowych i innych elementów infrastruktury drogowej znajdującej się w obrębie pasa drogowego. Oczyszczanie ręczne i mechaniczne terenów poza pasem drogowym w ramach zleceń kosztorysowych przekazywanych wykonawcom. Zamówienie obejmuje trzy części, które są poszczególnymi rejonami miasta Olsztyna wskazanymi w spisie ulic oraz w załącznikach mapowych dla poszczególnych rejonów. Realizacja zadań objętych zamówieniem wygląda tak samo na każdym z rejonów. W ramach ww. zamówienia planuje się również zimowe utrzymanie jezdni, chodników, przejść dla pieszych, parkingów, schodów, przystanków komunikacji miejskiej i terenów poza pasami drogowymi na terenie miasta Olsztyna. Usługi te polegać będą między innymi na odśnieżaniu oraz posypywaniu materiałami uszorstniającymi nawierzchni jezdni, chodników, przejść dla pieszych, parkingów i terenów poza pasami drogowymi. Teren miasta Olsztyna podzielony został na 3 rejony utrzymania. Technologia dla każdego rejonu oraz standardy zawarte są w specyfikacji technicznej. Planowany zakres usług zawierają kosztorysy ofertowe do każdej części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia do każdej części zawiera Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 621969-2024
Vorherige Bekanntmachung: 570314-2024
Interne Kennung: NZ.2510.86.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Oczyszczanie terenów Gminy Olsztyn wraz z zimowym utrzymaniem chodników, schodów, przystanków komunikacji miejskiej, przejść dla pieszych i terenów poza pasami drogowym w sezonie 2025/2026 (Rejon 1)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest oczyszczanie ręczne i mechaniczne działek zlokalizowanych w ciągach ulic w ramach ilości przewidzianej do oczyszczania przez zamawiającego zgodnej z kosztorysem. W ramach oczyszczania prowadzone będzie oczyszczanie jezdni, chodników, przystanków autobusowych, zatok przystankowych, opasek drogowych, wysp na przejściach dla pieszych, ścieżek rowerowych, zieleńców, kratek ściekowych i innych elementów infrastruktury drogowej znajdującej się w obrębie pasa drogowego. Oczyszczanie ręczne i mechaniczne terenów poza pasem drogowym w ramach zleceń kosztorysowych przekazywanych wykonawcom. Zamówienie obejmuje Rejon 1, wskazanym w spisie ulic oraz w załącznikach mapowych. W ramach ww. zamówienia planuje się również zimowe utrzymanie jezdni, chodników, przejść dla pieszych, parkingów, schodów, przystanków komunikacji miejskiej i terenów poza pasami drogowymi na terenie miasta Olsztyna w Rejonie 1. Usługi te polegać będą między innymi na odśnieżaniu oraz posypywaniu materiałami uszorstniającymi nawierzchni jezdni, chodników, przejść dla pieszych, parkingów i terenów poza pasami drogowymi. Technologia oraz standardy zawarte są w specyfikacji technicznej. Planowany zakres usług zawierają kosztorysy ofertowe do Części 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia do Części 1 zawiera Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Rejon 1
Los: LOT-0004
Titel: Oczyszczanie terenów Gminy Olsztyn wraz z zimowym utrzymaniem chodników, schodów, przystanków komunikacji miejskiej, przejść dla pieszych i terenów poza pasami drogowym w sezonie 2025/2026 (Rejon 3)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest oczyszczanie ręczne i mechaniczne działek zlokalizowanych w ciągach ulic w ramach ilości przewidzianej do oczyszczania przez zamawiającego zgodnej z kosztorysem. W ramach oczyszczania prowadzone będzie oczyszczanie jezdni, chodników, przystanków autobusowych, zatok przystankowych, opasek drogowych, wysp na przejściach dla pieszych, ścieżek rowerowych, zieleńców, kratek ściekowych i innych elementów infrastruktury drogowej znajdującej się w obrębie pasa drogowego. Oczyszczanie ręczne i mechaniczne terenów poza pasem drogowym w ramach zleceń kosztorysowych przekazywanych wykonawcom. Zamówienie obejmuje Rejon 3, wskazanym w spisie ulic oraz w załącznikach mapowych. W ramach ww. zamówienia planuje się również zimowe utrzymanie jezdni, chodników, przejść dla pieszych, parkingów, schodów, przystanków komunikacji miejskiej i terenów poza pasami drogowymi na terenie miasta Olsztyna w Rejonie 3. Usługi te polegać będą między innymi na odśnieżaniu oraz posypywaniu materiałami uszorstniającymi nawierzchni jezdni, chodników, przejść dla pieszych, parkingów i terenów poza pasami drogowymi. Technologia oraz standardy zawarte są w specyfikacji technicznej. Planowany zakres usług zawierają kosztorysy ofertowe do Części 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia do Części 3 zawiera Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Rejon 3