See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van producten voor verzorgend wassen
Beschreibung: Deze opdracht heeft tot doel een raamovereenkomst te sluiten voor lichaamswassing, waarbij de deelopdrachten steeds uitgevoerd worden op afroep via een bestelbon. De termijn van de opdracht is 4 jaar. De percelen zijn als volgt opgedeeld: PERCEEL 1 VOCHTIGE WASHANDJES EN HAARWASKAP VOOR EENMALIG GEBRUIK Vochtige washandjes eenmalig gebruik Vochtige washandjes eenmalig gebruik 3% dimethicone Haarwaskap PERCEEL 2 VOCHTIGE WASHANDJES EN HAARWASKAP ANTIBACTERIEEL Vochtige washandjes eenmalig gebruik antibacterieel Haarwaskap antibacterieel De opdracht is een opdracht in het kader van Plexus waarbij de aanbestedende overheid ook optreedt in naam van andere aanbestedende Plexusziekenhuizen, zie I.2 Identiteit van de opdrachtgever. De raming van de behoefte is de respectievelijke raming voor elk van de deelnemende Plexusziekenhuizen. De raming houdt geen verbintenis in voor de af te nemen hoeveelheid. De leverancier levert op elk van de aangeduide leverplaatsen. De leveringen voor alle percelen dienen te gebeuren op de volgende leveradressen tenzij anders aangegeven op de bestelbon en binnen de aangegeven uur sloten • Regionaal Ziekenhuis H. Hart Leuven vzw Centraal Magazijn, verdieping-1 Consciencestraat, ingang Leveringen te 3000 Leuven. Magazijn open elke werkdag van 8.00u tot 12.00u • Regionaal Ziekenhuis Tienen Centraal Magazijn, Leuvensestraat 81, 3300 Tienen. Maandag tot donderdag van 8u tot 12u en 13u tot 16u. Vrijdag van 8u tot 12u. Weekends en feestdagen gesloten. • Algemeen Ziekenhuis Diest Statiestraat 65 te 3290 Diest Magazijn open van 8u tot 16u Leveringen via Hospital Logistics • Sint-Annendael Grauwzusters vzw Vestenstraat 1 te 3290 Diest. Magazijn open van tot Weekends en feestdagen gesloten. • UZ Leuven Herestraat 49 B-3000 Leuven Leveringen via Hospital Logistics De opdracht wordt toegewezen aan de inschrijver die de voordeligste regelmatige offerte indient.
Interne Kennung: PPP0VM-210/5018/2024.026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33752000 Stilleinlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VOCHTIGE WASHANDJES EN HAARWASKAP VOOR EENMALIG GEBRUIK
Beschreibung: VOCHTIGE WASHANDJES EN HAARWASKAP VOOR EENMALIG GEBRUIK
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (De leverancier biedt eveneens opwarmkasten/microgolfovens als toegestane optie aan in de inventaris.)
Los: LOT-0002
Titel: VOCHTIGE WASHANDJES EN HAARWASKAP ANTIBACTERIEEL
Beschreibung: VOCHTIGE WASHANDJES EN HAARWASKAP ANTIBACTERIEEL
Interne Kennung: 2