150663-2025 - Wettbewerb
Polen – Server – AD/ZP/12/2025 „Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych dwóch serwerów dla Politechniki Poznańskiej”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAD/ZP/12/2025 „Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych dwóch serwerów dla Politechniki Poznańskiej”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych dwóch serwerów dla Politechniki Poznańskiej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający szczegółowe parametry przedmiotu zamówienia, warunki gwarancji i serwisu znajdują się w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 7 do niniejszej SWZ. Szczegółowe warunki umowy znajdują się we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Interne KennungAD/ZP/2/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0005
TitelAD/ZP/2/2025 Zakup i dostawa fabrycznie nowych dwóch serwerów dla Politechniki Poznańskiej.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający szczegółowe parametry przedmiotu zamówienia, warunki gwarancji i serwisu znajdują się w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 7 do niniejszej SWZ. Szczegółowe warunki umowy znajdują się we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.