See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Maatwerk meubels
Beschreibung: Portus Meridiem zal binnenkort over gaan naar een nieuw schoolgebouw en word dan gevestigd in het gebouw OSC (onderwijs en sportcluster) Stadionpark naast stadion De Kuip in Rotterdam. Het doel van deze aanbesteding is om een geschikte partij te vinden die het maatwerk meubilair gaat maken, leveren en monteren. Onder maatwerk meubilair verstaan wij al het meubilair dat nagelvast aan het gebouw zit. Dit zijn bijvoorbeeld maar niet uitsluitend: kastenwanden, zitelementen, balies en tribunes. Het maatwerk is door de interieurarchitect, die betrokken is bij het project en de inrichting van het schoolgebouw, technisch en functioneel omschreven. Ook de materiaalkeuze en geëiste afwerking is hierbij gespecificeerd.
Interne Kennung: EA2025-002
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel
5. Los
Los: LOT-0000