150673-2025 - Ergebnis
Polen – Hilfskesselanlagen – Dostawa materiałów i części różnych do naprawy urządzeń w ramach bieżącego remontu kotłów i urządzeń pomocniczych w EC II w 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów i części różnych do naprawy urządzeń w ramach bieżącego remontu kotłów i urządzeń pomocniczych w EC II w 2025
Beschreibung: Dostawa materiałów i części różnych do naprawy urządzeń w ramach bieżącego remontu kotłów i urządzeń pomocniczych w EC II w 2025
Vorherige Bekanntmachung: 755208-2024
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/ZNB/01173/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42164000 Hilfskesselanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa materiałów i części różnych do naprawy urządzeń w ramach bieżącego remontu kotłów i urządzeń pomocniczych w EC II w 2025 - Część 1
Beschreibung: Część I - Części metalowe
Interne Kennung: Część I - Części metalowe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa materiałów i części różnych do naprawy urządzeń w ramach bieżącego remontu kotłów i urządzeń pomocniczych w EC II w 2025 - Część 2
Beschreibung: Część II - Części uszczelniające
Interne Kennung: Część II - Części uszczelniające
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa materiałów i części różnych do naprawy urządzeń w ramach bieżącego remontu kotłów i urządzeń pomocniczych w EC II w 2025 - Część 3
Beschreibung: Część III - Części spawalnicze
Interne Kennung: Część III - Części spawalnicze
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa materiałów i części różnych do naprawy urządzeń w ramach bieżącego remontu kotłów i urządzeń pomocniczych w EC II w 2025 - Część 4
Beschreibung: Część IV - Pompy
Interne Kennung: Część IV - Pompy