2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drukwerk op afroep mei 2026 t.e.m. december 2029
Beschreibung: Drukwerk op afroep mei 2026 t.e.m. december 2029
Interne Kennung: PPP03O-3247/6053/20263247MM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Drukwerk van zakelijke huisstijldragers (briefpapier, omslagen en groetenkaartjes)
Beschreibung: Drukwerk van zakelijke huisstijldragers (briefpapier, omslagen en groetenkaartjes)
Interne Kennung: 20263247MM_1
Los: LOT-0002
Titel: Digitaal en offset drukwerk op afroep
Beschreibung: Digitaal en offset drukwerk op afroep
Interne Kennung: 20263247MM 2_2
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP03O-3247/6053/20263247MM
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 20263247MM_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 20263247MM 2_2