150727-2026 - Ergebnis
Polen – Bau von Nebenstraßen – Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w 2025 roku – III postępowanie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w 2025 roku – III postępowanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych – drogi leśnej w postaci „dylowanki” w leśnictwie Gorc, pod nazwą „Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w 2025 roku – III postępowanie” w ramach programu . „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja”. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony w dokumentacji technicznej (Załącznik nr 3 do SWZ),
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233123 Bau von Nebenstraßen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Tryb postępowania: przetarg nieograniczony Podstawa prawna – art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132 - 139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024 r. poz. 1320 ze zm.).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień i prawa opcji.