15073-2025 - Ergebnis
Tschechien – Arbeiten für städteverbindenden Bahnverkehr – „Zvýšení kapacity trati Týniště n. O. – Častolovice – Solnice, 4. část“, 1.+3. etapa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zvýšení kapacity trati Týniště n. O. – Častolovice – Solnice, 4. část“, 1.+3. etapa
BeschreibungCílem veřejné zakázky je realizace stavby dráhy dle projektové dokumentace s cílem zvýšení konkurenceschopnosti železnice. Stavba má charakter optimalizace trati včetně modernizace související infrastruktury železniční dopravní cesty. Obsahuje rekonstrukci železničního svršku a spodku předmětné trati. Dále rekonstrukci umělých staveb a výstavbu nových objektu pro umístění nových technologií. Zabezpečovací a sdělovací zařízení, silnoproudé rozvody a osvětlení budou nově vybudovány, doplněny a rekonstruovány pro zajištění provozuschopnosti železniční dopravní cesty. Stavbou dochází k rekonstrukci stávající železniční trati a dále k jejímu rozšíření v oblasti mezi železničními přejezdy P4115 a P4116 za účelem vybudování odstavných kapacit pro nákladní vozy. Stavba se bude provádět ve stávajícím traťovém úseku Rychnov nad Kněžnou (mimo) – Solnice (včetně) přibližně mezi km 11,6 – 15,4. V lokalitě žst. Borohrádek má stavba charakter údržbových prací stávající drážní infrastruktury pro potřeby dopravního opatření po dobu realizace staveb na trati Týniště n. O. – Častolovice – Solnice. Předmětem této veřejné zakázky je i poskytnutí součinnosti týkající se Díla či jeho částí, a to po dobu trvání Smlouvy o poskytování součinnosti, přičemž částí Díla se rozumí (nikoli však výhradně) zabezpečovací zařízení, provozní aplikace s vazbou na zabezpečovací zařízení (dále také jen „Zařízení“), a to pro případné budoucí potřeby zadavatele navázat na dodanou část Díla dalším Zařízením jiného zhotovitele/výrobce. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky jsou i činnosti, které budou prováděny v souvislosti s publicitou projektu.
Interne Kennung61724141
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234110 Arbeiten für städteverbindenden Bahnverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221112 Bau von Eisenbahnbrücken, 45213321 Bau von Bahnhöfen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45234115 Arbeiten für Eisenbahnsignalanlagen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45234115 Arbeiten für Eisenbahnsignalanlagen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45213321 Bau von Bahnhöfen, 45221112 Bau von Eisenbahnbrücken
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smluv, které budou uzavřeny s vybraným dodavatelem. Podrobnosti jsou uvedeny ve Smlouvě o dílo a ve Smlouvě o poskytování součinnosti. Vyhrazenou změnou závazku ve Smlouvě o dílo je měření množství každé původní měřitelné položky s jednotkovou cenou v Soupisu prací podle článku 12 Smluvních podmínek. Množství prací v takto vyhrazené změně se nezapočítává do limitů pro změny podle § 222 ZZVZ. Zadavatel si dále vyhrazuje právo valorizovat smluvní cenu sjednanou ve Smlouvě o dílo uzavřené s vybraným dodavatelem na základě zadávacího řízení této veřejné zakázky, a to za podmínek a způsobem stanovenými touto smlouvou podle článku 13.8 Smluvních podmínek. Pro vyloučení pochybností zadavatel potvrzuje, že valorizace může nabývat hodnot kladných i záporných, smluvní cena sjednaná ve smlouvě tak může být vlivem valorizace navýšena i snížena. Tato vyhrazená změna závazku se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 ZZVZ. Zadavatel si ve Smlouvě o poskytování součinnosti vyhrazuje, že za podmínek v této smlouvě uvedených není povinen vyzvat dodavatele k jejímu plnění, v případě, že takové plnění bude pro zadavatele nepotřebné, případně není povinen vyzvat k plnění v plném rozsahu Man-days, pokud to nebude pro naplnění účelu této smlouvy z hlediska rozsahu Součinnosti potřebné. Zadavatel si dále vyhrazuje právo valorizovat smluvní cenu sjednanou ve Smlouvě o poskytování součinnosti, a to za podmínek a způsobem stanovenými v článku 5.3 a násl. této smlouvy. Zadavatel si vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, dojde-li k předčasnému ukončení Smlouvy o dílo a Smlouvy poskytování součinnosti ze strany dodavatele nebo k předčasnému ukončení Smlouvy o dílo a Smlouvy poskytování součinnosti ze strany zadavatele z důvodu porušení povinností dodavatele. Podrobně uvedeno v čl. 14. 2 Pokynů pro dodavatele.