150783-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Eksploatacja i konserwacja urządzeń oświetleniowych Miasta Jelenia Góra
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEksploatacja i konserwacja urządzeń oświetleniowych Miasta Jelenia Góra
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na wykonywaniu czynności eksploatacyjnych i konserwacyjnych urządzeń oświetleniowych Miasta Jelenia Góra – w celu ich utrzymania w należytym stanie technicznym. Przedmiot zamówienia obejmuje punkty świetlne na terenie miasta Jeleniej Góry w ilości 6 734 szt. (według stanu na dzień 20.01.2026 r.) – zgodnie z Zestawieniem punktów oświetleniowych, stanowiącym Załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia (zawartego w Tomie III SWZ). Zakres prac w ramach niniejszego zamówienia będzie polegał na: 1) usuwaniu awarii, 2) pełnieniu funkcji pogotowia oświetleniowego, 3) wykonywaniu prac planowych, 4) wykonywaniu kontroli, przeglądów i pomiarów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III SWZ Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznikach, które stanowią: Zał. 1 - Zestawienie szaf i punktów oświetleniowych; Zał. 2 - Specyfikacja urządzeń oświetleniowych; Zał. 3 - Wytyczne do odbudowy nawierzchni pasa drogowego; Zał. 4 – Tauron Dystrybucja instrukcja organizacji prac zespołów pracowników obcych (przy urządzeniach elektroenergetycznych TAURON Dystrybucja SA Oddział w Jeleniej Górze – IR003/O1, wersja druga); Zał. 5 - Tauron Dystrybucja instrukcja organizacji bezpiecznej pracy (przy urządzeniach energetycznych Tauron Dystrybucja S.A.); Zał. 6 - Tauron Dystrybucja instrukcja współpracy (w zakresie organizacji bezpiecznej pracy w technologii PPN pomiędzy TAURON Dystrybucja S.A. a Pracodawcami zewnętrznymi, wykonującymi prace na sieci elektroenergetycznej TAURON Dystrybucja S.A. o napięciu do 1 kV” IM–016/TD - wersja druga); Zał. 7 - Schemat sieci oświetleniowej (znajdującej się na terenie Miasta Jelenia Góra).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.