150821-2025 - Wettbewerb
Polen – Allgemeine und berufliche Bildung – Przeprowadzenie kursu - Prawo jazdy kategorii B ( powiat zielonogórski, gorzowski)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeprowadzenie kursu - Prawo jazdy kategorii B ( powiat zielonogórski, gorzowski)
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursu -Prawo jazdy kategorii B ( powiat zielonogórski, gorzowski) 2. szczegółowy opis przedmiotu znajduje się w załącznikach do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001
Titelcz. 1
BeschreibungPrzeprowadzenie kursu - prawo jazdy kategorii B ( powiat zielonogórski)
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
BeschreibungPrzeprowadzenie kursu - Prawo jazdy kategorii B ( powiat gorzowski)