150862-2025 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup samochodu pożarniczego w ramach zadania „Rozwijanie systemu ratownictwa na terenie gm. Kołaczyce poprzez doposażenie jednostek OSP w sprzęt i pojazdy w celu minimalizowania skutków wywołanych czynnikami naturalnymi” współfinasowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu pożarniczego w ramach zadania „Rozwijanie systemu ratownictwa na terenie gm. Kołaczyce poprzez doposażenie jednostek OSP w sprzęt i pojazdy w celu minimalizowania skutków wywołanych czynnikami naturalnymi” współfinasowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027. 2. Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ 3. Kod CPV: 34144000-8: Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania 4. Wszędzie tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia, w tym załącznikach do SWZ znajdują się określenia wskazujące znaki towarowe, normy, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania przez Wykonawców produktów, materiałów lub urządzeń równoważnych. Użyte nazwy, typy, należy traktować jako rozwiązania przykładowe określające kryteria stosowane w celu oceny równoważności tj. standardy jakościowe, wygląd i parametry techniczne. Wszelkie materiały, urządzenia i technologie, pochodzące od konkretnych producentów, określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakie muszą spełniać rozwiązania równoważne, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy wykorzystany w obliczeniach projektowych. Jako równoważne dopuszcza się inne rozwiązania, niż podane w dokumentacji, pod warunkiem spełnienia kryteriów stosowanych w celu oceny równoważności tj. zagwarantowania równorzędnych parametrów technicznych i technologicznych nie gorszych niż określone w dokumentacji projektowej oraz zgodności z obowiązującymi wymaganiami prawnymi. Podane typy i właściwe im cechy mogą jedynie służyć dla lepszego doboru zamienników. 5. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, w sytuacji gdyby w dokumentach opisujących przedmiot zamówienia (Załącznik nr 4 do SWZ), zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, a takim odniesieniom nie towarzyszyło wyrażenie „lub równoważne”, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej lub systemie referencji technicznych. W związku z powyższym należy przyjąć, że każdej: normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej lub systemowi referencji technicznych występujących w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważne". 6. Gwarancja: Okres gwarancji wynosi: minimum 24 miesiące (kryterium oceny oferty) UWAGA: Kryterium oceny ofert. 7. Zamawiający żąda, by wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: 1) wypełniony formularz na potwierdzenie parametrów technicznych i funkcjonalno – użytkowych, sporządzony na podstawie wzoru stanowiącego - Załącznik nr 1a do SWZ. 8. Przedmiotowe środki dowodowe wymienione powyżej, służą potwierdzeniu zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami i cechami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia lub wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia. W przypadku niezłożenia przez Wykonawcę wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie Wykonawcę do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie, zgodnie z art. 107 ust. 2 Ustawy.
Vorherige Bekanntmachung646252-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001