2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gevirtualiseerd datacenter met bijkomende services
Beschreibung: Zorgpunt Waasland zoekt een partner voor het aanbieden van een gevirtualiseerde datacenter-omgeving.(grootte: 70 virtuele CPU's, 350 GB intern werkgeheugen, 8 TB diskspace en 8 TB backupspace) Inbegrepen in deze opdracht zijn daarboven de nodige firewalling (16 locaties), hosting van de datacenter facility en de nodige SLA's voor 24/7 uptime. De opdrachtnemer staat in voor de migratie van het huidige datacenter (Cipal) naar het datacenter van de opdrachtnemer, inclusief alle nodige migraties om de softwarepakketten van Zorgpunt Waasland draaiende te houden. Een lijst van de softwarepakketten wordt toegevoegd als bijlage.
Interne Kennung: PPP0O4-4693/5074/2024-4693
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024-4693_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32400000 Netzwerke