See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych w asortymencie i ilościach określonych szczegółowo w arkuszu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ, części od 1 do 20.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1. Endoprotezy stawu biodrowego pierwotne i rewizyjne
Beschreibung: Endoprotezy stawu biodrowego pierwotne i rewizyjne
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2. Endoprotezy stawu kolanowego
Beschreibung: Endoprotezy stawu kolanowego
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3. Implanty ortopedyczne I
Beschreibung: Implanty ortopedyczne I
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4. Endoproteza stawu ramienno-obojczykowego oraz kolana jednoprzedziałowego
Beschreibung: Endoproteza stawu ramienno-obojczykowego oraz kolana jednoprzedziałowego
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5. Endoprotezy pierwotne, bipolarne i rewizyjne stawu biodrowego
Beschreibung: Endoprotezy pierwotne, bipolarne i rewizyjne stawu biodrowego
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6. Implanty ortopedyczne II
Beschreibung: Implanty ortopedyczne II
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7. Cement kostny + spacer kolanowy
Beschreibung: Cement kostny + spacer kolanowy
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8. Cementy + zestawy do wertebroplastyki
Beschreibung: Cementy + zestawy do wertebroplastyki
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9. Artroplastyka małych stawów
Beschreibung: Artroplastyka małych stawów
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10. Implanty ortopedyczne III
Beschreibung: Implanty ortopedyczne III
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11. Osteotomia kolana i membrana CHG
Beschreibung: Osteotomia kolana i membrana CHG
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12. Zestaw do biodra z dojścia przedniego
Beschreibung: Zestaw do biodra z dojścia przedniego
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13. Proteza ścięgna i stawu śródstopno-paliczkowego
Beschreibung: Zadanie 13. Proteza ścięgna i stawu śródstopno-paliczkowego
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14. Implanty ortopedyczne IV
Beschreibung: Implanty ortopedyczne IV
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15. Implanty ortopedyczne V
Beschreibung: Implanty ortopedyczne V
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16. Endoprotezy stawu nadgarstkowo-śródręcznego i sródreczno-paliczkowego
Beschreibung: Endoprotezy stawu nadgarstkowo-śródręcznego i sródręczno-paliczkowego
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17. Płyty do osteotomii i złamań okołoprotezowych
Beschreibung: Płyty do osteotomii i złamań okołoprotezowych
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18. Implanty VI
Beschreibung: Implanty VI
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19. Stabilizator międzywyrostkowy
Beschreibung: Stabilizator międzywyrostkowy
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20. Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanwego
Beschreibung: Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego