See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brokerdienstverlening Inhuur
Beschreibung: De opdracht betreft het onder contract brengen van de inhuur van tijdelijke medewerkers met schaal 9 en hoger bij de deelnemers via één onafhankelijke broker. De broker is ervoor verantwoordelijk om een passende kandidaten te werven. Kandidaten komen onder contract bij de broker en deze zal tevens verantwoordelijk zijn voor het afhandelen van de administratieve processen en het overnemen van de risico’s in het kader van de Wet Keten Aansprakelijkheid. Daarnaast verzorgt de opdrachtnemer het contractbeheer van de ingehuurde medewerkers, waarbij de contracten ten alle tijde in een digitaal portaal inzichtelijk zijn voor de opdrachtgever.
Interne Kennung: 717885
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000