2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pevná telefonie Statutárního města Kladna a jeho organizací 2025 - 2028
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření jedné (1) Rámcové dohody na dobu čtyřiceti osmi (48) měsíců, na zajištění průběžného poskytování pevných hlasových a datových telekomunikačních služeb v souladu a s účelem dle těchto zadávacích podmínek a v souladu s platnými právními předpisy, v místě „koncových bodů sítě”, tj. v pobočkách telefonních ústředen a v samostatných telefonních linkách, které jsou v užívání Zadavatele, resp. jednotlivých pověřujících zadavatelů, jejichž seznam je uveden v Příloze č. 1 RD. Součástí plnění je zajištění všech činností souvisejících se zajištěním požadovaných služeb. Rámcová dohoda bude uzavřena dle § 134 zákona, tj. postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Podrobný popis předmětu plnění Veřejné zakázky a její specifikace je vymezena v Zadávací dokumentaci a jejích dílčích přílohách, zejm. v Příloze č. 2 RD – Technické specifikaci služeb, Příloze č. 3 RD - Ceníku a Příloze č. 4 RD – Koncových bodech služeb.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 72300000 Datendienste, 64211000 Öffentliche Fernsprechdienste, 64215000 Internet-Telefondienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ0203588
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64211000 Öffentliche Fernsprechdienste, 64215000 Internet-Telefondienste, 72300000 Datendienste, 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhradil podle ustanovení § 100 odst. 1, odst. 2 a odst. 3 ZZVZ vyhrazené změny závazku, které jsou blíže upřesněny v zadávací dokumentaci a závazném návrhu Rámcové dohody.