See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis urządzeń w pojazdach komunikacji miejskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie obsługi serwisowej infrastruktury pojazdowej oraz urządzeń systemu FALA zainstalowanych w pojazdach komunikacji miejskiej objętych obszarem działania projektu PZUM, rozumiana jako utrzymanie ciągłości działania Systemu FALA przy zapewnieniu poziomu SLA gwarantowanego przez Wykonawcę. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy zawierają załączniki 1-3 do niniejszego OPZ. Załącznik nr 1 do OPZ zawiera wykaz pojazdów i urządzeń objętych Umową. Załącznik nr 2 do OPZ zawiera wykaz lokalizacji, w których Wykonawca dokonuje serwisu, chyba że Strony uzgodnią inaczej w ramach konkretnego zlecenia.
Interne Kennung: ZP/03/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Serwis urządzeń Systemu FALA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie obsługi serwisowej infrastruktury pojazdowej oraz urządzeń systemu FALA zainstalowanych w pojazdach komunikacji miejskiej objętych obszarem działania projektu PZUM, rozumiana jako utrzymanie ciągłości działania Systemu FALA przy zapewnieniu poziomu SLA gwarantowanego przez Wykonawcę. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy zawierają załączniki 1-3 do OPZ. Załącznik nr 1 do OPZ zawiera wykaz pojazdów i urządzeń objętych Umową. Załącznik nr 2 do OPZ zawiera wykaz lokalizacji, w których Wykonawca dokonuje serwisu, chyba że Strony uzgodnią inaczej w ramach konkretnego zlecenia.