See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Łubowo wraz z zakupem wyposażenia dla OSP Lednogóra
Beschreibung: Część I – dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Łubowo Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Łubowo: - pojazd fabrycznie nowy - podwozie samochodu kategorii drugiej, (uterenowiony) ze stałym napędem 4x4 - pojazd wyposażony w urządzenie sygnalizacyjno-ostrzegawcze, akustyczne i świetlne pojazdu uprzywilejowanego wykonane w technologii LED - silnik o mocy min. 370 KM spełniający normę emisji spalin EURO 6; - silnik samochodu przystosowany do zasilania biopaliwami lub paliwami z dodatkiem biokomponentów; - zbiornik wody o pojemności 5 m3 ±3% wykonany z materiałów kompozytowych - zbiornik środka pianotwórczego o pojemności min. 10% pojemności zbiornika wody - autopompa pożarnicza dwuzakresowa o wydajności min. 3200 dm3/min przy ciśnieniu 0,8 MPa i głębokości ssania 1,5 m - samochód wyposażony w linię szybkiego natarcia o długości węża minimum 60 m na zwijadle.. Część II – zakup wyposażenia dla OSP Lednogóra - pompa zanurzeniowa do brudnej wody (1 szt.); - maszt oświetleniowy przenośny (1 szt.); - kamera termowizyjna (1 szt.); - zestaw do stabilizacji typ A (1 szt.); - zestaw do stabilizacji typ B (1 szt.); - przedłużacz elektryczny na bębnie (1 szt.); - agregat prądotwórczy (1 szt.); - wentylator oddymiający (1 szt.); - latarki kątowe - specjalne (6 szt.); - ładowarka samochodowa do latarek kątowych – 1 szt.; - pasy transportowe z klamrą (5 szt.); - osłona osoby ratowanej (1 szt.); - tarcze/lizaki do kierowania ruchem (2 szt.); - radiostacje nasobne – 4 szt.; - ładowarka samochodowa do radiostacji nasobnych – 1 szt. Powyższe dane zostały uszczegółowione w zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: 271.15.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Łubowo
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Łubowo: pojazd fabrycznie nowy podwozie samochodu kategorii drugiej, (uterenowiony) ze stałym napędem 4x4 pojazd wyposażony w urządzenie sygnalizacyjno ostrzegawcze, akustyczne i świetlne pojazdu uprzywilejowanego wykonane w technologii LED silnik o mocy min. 400 KM spełniający normę emisji spalin EURO 6; silnik samochodu przystosowany do zasilania biopaliwami lub paliwami z dodatkiem biokomponentów; zbiornik wody o pojemności 5 m3 ±3% wykonany z materiałów kompozytowych zbiornik środka pianotwórczego o pojemności min. 10% pojemności zbiornika wody autopompa pożarnicza dwuzakresowa o wydajności min. 3200 dm3/min przy ciśnieniu 0,8 MPa i głębokości ssania 1,5 m samochód wyposażony w linię szybkiego natarcia o długości węża minimum 60 m na zwijadle.. Powyższe dane zostały uszczegółowione w zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II – zakup wyposażenia dla OSP Lednogóra
Beschreibung: Dostawa wyposażenia: pompa zanurzeniowa do brudnej wody (1 szt.); maszt oświetleniowy przenośny (1 szt.); kamera termowizyjna (1 szt.); zestaw do stabilizacji typ A (1 szt.); zestaw do stabilizacji typ B (1 szt.); przedłużacz elektryczny na bębnie (1 szt.); agregat prądotwórczy (1 szt.); wentylator oddymiający (1 szt.); latarki kątowe specjalne (6 szt.); ładowarka samochodowa do latarek kątowych – 1 szt.; pasy transportowe z klamrą (5 szt.); osłona osoby ratowanej (1 szt.); tarcze/lizaki do kierowania ruchem (2 szt.); radiostacje nasobne – 4 szt.; ładowarka samochodowa do radiostacji nasobnych – 1 szt. Powyższe dane zostały uszczegółowione w zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit