2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Modliborzyce Część nr 1: Wymiana przepływomierzy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja dostaw i wymiany przepływomierzy w ramach projektu: „Poprawa gospodarki wodno – ściekowej w Gminie Modliborzyce” – Część nr 1: Wymiana przepływomierzy. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa w ramach Krajowego Programu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Działanie B3.1.1 „Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich”. W zakresie zamówienia jest dostawa zdalnego systemu odczytu wodomierzy polegająca na: 1) demontażu istniejących i montażu nowych wodomierzy o następujących parametrach i ilościach: DN15 – 150 szt., DN20 – 2100 szt., DN32 – 4 szt., DN40 – 11 szt., DN 50 – 4 szt., DN 65 – 1 szt., DN 80 – 1 szt. – łącznie 2271szt. z wbudowanymi nadajnikami DN 2) program do odczytów liczników oraz kompletny moduł komunikacyjny dla pracownika zawierający po 1 szt.: antenę 868MHz, tablet, połączenie oprogramowania rozliczeniowego z programem do odczytu radiowego. Dostawa wymienionych powyżej urządzeń, sprzętów i oprogramowania obejmuje jego instalację i konfigurację. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 10 do swz. Dostarczany sprzęt i oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone i nieobciążone prawami osób trzecich oraz muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucyjnego w UE.
Interne Kennung: INW.271.1.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43328100 Hydraulische Vorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001