150999-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Softballové hřiště TJ Jiskra HB, přístavba všesportovního zařízení pro děti a mládež
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSoftballové hřiště TJ Jiskra HB, přístavba všesportovního zařízení pro děti a mládež
BeschreibungPředmětem je výstavba dvoupodlažní přístavby všesportovního zařízení pro děti a mládež v areálu softbalového hřiště TJ Jiskra HB z.s.. a to z betonového zděného systému založeny na základových pasech o půdorysných rozměrech 11 x 32,4 m. Strop nad 1.NP je řešen z ŽB prefa předpjatých panelů. Zastřešeni je pultovým krovem tvořeným soustavou dřevěných příhradových vazníků s bedněním opatřeným střešní hydroizolační folii. Součástí stavby je pavlač a schodiště.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungP25V00000002