151001-2025 - Ergebnis
Polen – Software-Implementierung – Zakup, rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem eusług oraz dostawą sprzętu informatycznego w ramach projektu „Rozwój usług elektronicznych oraz wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów w gminach subregionu puławskiego” dla Gminy Nowodwór.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem eusług oraz dostawą sprzętu informatycznego w ramach projektu „Rozwój usług elektronicznych oraz wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów w gminach subregionu puławskiego” dla Gminy Nowodwór.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem eusług oraz dostawą sprzętu informatycznego w ramach projektu „Rozwój usług elektronicznych oraz wzmocnienie stopnia cyfryzacji urzędów w gminach subregionu puławskiego” dla Gminy Nowodwór. 2. Przedmiot zamówienia w zakresie Części 1 jest finansowany ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 20212027, II Osi Priorytetowej Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, Działania 2.1 Cyfrowe Lubelskie. 3. Przedmiot zamówienia w zakresie Części 2 jest finansowany ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 20212027, II Osi Priorytetowej Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, Działania 2.1 Cyfrowe Lubelskie. 4. Zamówienie obejmuje: 1) Część 1 – Uruchomienie eusług dla mieszkańców, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: a) Zakup usług rozbudowy oprogramowania portalu eusług (1 szt.) b) Zakup usług rozbudowy oprogramowania dziedzinowego (1 szt.) c) Zakup usług rozbudowy i integracji systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (1 szt.) d) Zakup usług opracowania i wdrożenia eusług finansowych (1 szt.) e) Zakup usług modernizacji strony www do WCAG2.1 (1 szt.) f) Zakup licencji oprogramowania systemu informacji przestrzennej (1 szt.) g) Zakup usług wdrożenia systemu informacji przestrzennej (1 szt.) h) Zakup usług przeprowadzenia digitalizacji zasobów (1 szt.) i) Zakup usług opracowania API zasobu informacji przestrzennej (1 szt.) j) Zakup usług opracowania i wdrożenia eusług SIP (1 szt.) k) Zakup licencji oprogramowania systemu rekrutacji zdalnych (1 szt.) l) Zakup usług wdrożenia systemu rekrutacji zdalnych (1 szt.) m) Zakup usług opracowania i wdrożenia eusług rekrutacji zdalnych (1 szt.) n) Zakup usług opracowania dokumentacji SZBI (1 szt.) o) Wyposażenie serwerowni zakup urządzenia UTM (1 szt.) p) Wyposażenie serwerowni zakup oprogramowania antywirusowego (1 szt.) 2) Część 2 – Dostawa sprzętu informatycznego, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: a) Wyposażenie stanowisk pracowniczych zakup zestawów komputerowych (10 szt.) Dostawa powyższego sprzętu informatycznego obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 608464-2024
Interne Kennung: PZP 271.10.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48422000 Softwarepaketreihen, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 80510000 Spezialausbildung, 72253200 Systemunterstützung, 79417000 Sicherheitsberatung, 30213000 Personalcomputer, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48219100 Gateway-Softwarepaket, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego
Beschreibung: Dostawa sprzętu informatycznego, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: a) Wyposażenie stanowisk pracowniczych - zakup zestawów komputerowych (10 szt.) Dostawa powyższego sprzętu informatycznego obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację.
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48219100 Gateway-Softwarepaket, 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Uruchomienie e-usług dla mieszkańców
Beschreibung: 4. Zamówienie obejmuje: 1) Część 1 – Uruchomienie e-usług dla mieszkańców, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: a) Zakup usług rozbudowy oprogramowania portalu e-usług (1 szt.) b) Zakup usług rozbudowy oprogramowania dziedzinowego (1 szt.) c) Zakup usług rozbudowy i integracji systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (1 szt.) d) Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług finansowych (1 szt.) e) Zakup usług modernizacji strony www do WCAG2.1 (1 szt.) f) Zakup licencji oprogramowania systemu informacji przestrzennej (1 szt.) g) Zakup usług wdrożenia systemu informacji przestrzennej (1 szt.) h) Zakup usług przeprowadzenia digitalizacji zasobów (1 szt.) i) Zakup usług opracowania API zasobu informacji przestrzennej (1 szt.) j) Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług SIP (1 szt.) k) Zakup licencji oprogramowania systemu rekrutacji zdalnych (1 szt.) l) Zakup usług wdrożenia systemu rekrutacji zdalnych (1 szt.) m) Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług rekrutacji zdalnych (1 szt.) n) Zakup usług opracowania dokumentacji SZBI (1 szt.) o) Wyposażenie serwerowni - zakup urządzenia UTM (1 szt.) p) Wyposażenie serwerowni - zakup oprogramowania antywirusowego (1 szt.)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 80510000 Spezialausbildung, 72253200 Systemunterstützung, 79417000 Sicherheitsberatung, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket