See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów na obszarze działania KPP w Kolbuszowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów w Kolbuszowej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do zaproszenia- Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP/5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych w zakresie całodobowego pobierania krwi i badania osób zatrzymanych przez policjantów w Kolbuszowej.