2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístaviště Napajedla – zvýšení přístavní kapacity – Správce stavby
Beschreibung: Veškeré náležitosti spojené s činností správce stavby při kontrole realizace Projektu – Přístaviště Napajedla – zvýšení přístavní kapacity (dále také jen „Projekt“) a při ostatním dozoru nad řádným provedením Projektu, včetně zajišťování souladu realizace Projektu s právními předpisy, a to ve sjednaných výkonových fázích Projektu. Správce stavby bude plnit následující funkce: • Provedení komplexní kontroly a úplnosti sloučené projektové dokumentace DUR a DSP, DPS, část A, B, • Kontrola kompletní dokumentace a dokladů pro realizaci stavby se zpracováním protokolu o provedené kontrole před zahájením realizace o komplexní připravenosti projektu dle TKP ŘVCČR pro zahájení realizace. • Komplexní posouzení před předáním staveniště, integrující vydaná povolení a výsledek zadávacího řízení a metodik SFDI, • Provedení kontroly úplnosti smluvních vztahů, • Kontrola a schvalování Realizační dokumentace zhotovitele, • Výkon technického dozoru stavebníka (dále jen „TDS“), ve smyslu publikace TECHNICKÝ DOZOR STAVEBNÍKA vydané ČKAIT (MP 9.2 aktualizace 2018) a v rozsahu a za podmínek Metodiky pro tým správce stavby, (Prozatímní verze 2018), schválené Ministerstvem dopravy dne 23. 10. 2018, dostupné na https://www.sfdi.cz/pravidla-metodiky-a-ceniky/metodiky/, kontrola všech výkazů ve formátu xlsx a datovém formátu XC4, • Kontrola soupisu prací, časového a finančního předpokladu zhotovitele stavby, • Zajištění součinnosti všech administrativních kroků spojených s vkladem díla do digitální technické mapy, • Zajištění výkonu koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) ve smyslu zákona č. 309/2006 Sb., v platném znění, při přípravě staveb, • Biologický dozor v průběhu celé realizace stavby, • Zajištění všech administrativních kroků spojených s kolaudací stavby, • Provedení kontroly geometrického plánu na úrovni vkladu do KN, včetně soupisu záborů pro jednotlivé pozemky a zajištění vkladu stavby do KN, • Zajištění podkladů pro narovnání majetkoprávních vztahů, • Vytvoření protokolů pro zajištění majetkoprávního a provozního předání stavby, • Zajištění finančního přehledu plnění dotčených subjektů při realizaci a dokončení stavby, • Zajištění majetkoprávního vypořádání dokončené stavby. Kompletní rozsah předmětu plnění veřejné zakázky je podrobně specifikován v návrhu smlouvy na veřejnou zakázku (dále též jen „Smlouva“) a dalších dokumentech tvořících Smlouvu, které jsou součástí přílohy č. 3 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71311210 Beratung im Bereich Straßenbau, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/25/V00034801