See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Duurzame sanitaire voorzieningen voor de Rijksoverheid
Beschreibung: Categorie Schoonmaak Opdrachtgever is de categoriemanager Schoonmaak Rijk. De categorie zelf is opgehangen onder het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. Het gaat om de volgende percelen: Percelen 1 t/m 4: Dispensers en vullingen - Perceel 1: Dispensers en Vullingen Groningen, Friesland, Drenthe en Overijssel - Perceel 2: Dispensers en Vullingen Flevoland, Gelderland, Noord-Brabant en Limburg - Perceel 3: Dispensers en Vullingen Zuid-Holland en Zeeland - Perceel 4: Dispensers en Vullingen Utrecht en Noord-Holland Percelen 5 t/m 7: Service handelingen - Perceel 5: Service handelingen Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Utrecht en Noord-Holland - Perceel 6: Service handelingen Flevoland, Gelderland, Noord-Brabant en Limburg - Perceel 7: Service handelingen Zuid-Holland en Zeeland De totale geraamde waarde (percelen 1 t/m 7) is 14.866.000,00 Euro
Interne Kennung: 201800303.046
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het doel van de Aanbesteding is om een transparant, eerlijk en efficiënt proces te waarborgen voor het selecteren van de beste dienstverlener(s) en daarmee raamovereenkomsten te sluiten op het gebied van sanitaire voorzieningen voor verschillende Rijksgebouwen binnen het verzorgingsgebied van de RSO.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85142300 Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Dispensers en Vullingen (Groningen, Friesland, Drenthe en Overijssel)
Beschreibung: Het leveren (lees koop) van universele dispensers voor alle soorten vullingen van producten die in- en om de sanitaire ruimten gebruikt worden én het leveren van vullingen voor, te leveren en al aanwezige, universele dispensers. Naast levering hoort ook montage en demontage bij de dienstverlening Raming dispensers € 64.000,- Raming vullingen € 2.360.000,-
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224340 Mülleimer, 39514400 Automatische Handtuchspender, 39811100 Lufterfrischer, 39831700 Automatische Seifenspender, 42968300 Toilettenpapierrollenspender
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Dispensers en Vullingen (Flevoland, Gelderland, Noord-Brabant en Limburg)
Beschreibung: Het leveren (lees koop) van universele dispensers voor alle soorten vullingen van producten die in- en om de sanitaire ruimten gebruikt worden én het leveren van vullingen voor, te leveren en al aanwezige, universele dispensers. Naast levering hoort ook montage en demontage bij de dienstverlening Raming dispensers € 81.000,- Raming vullingen € 3.825.000,-
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Dispensers en Vullingen (Zuid-Holland en Zeeland)
Beschreibung: Het leveren (lees koop) van universele dispensers voor alle soorten vullingen van producten die in- en om de sanitaire ruimten gebruikt worden én het leveren van vullingen voor, te leveren en al aanwezige, universele dispensers. Naast levering hoort ook montage en demontage bij de dienstverlening Raming dispensers € 181.000,- Raming vullingen € 2.615.000,-
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Dispensers en Vullingen (Utrecht en Noord-Holland)
Beschreibung: Het leveren (lees koop) van universele dispensers voor alle soorten vullingen van producten die in- en om de sanitaire ruimten gebruikt worden én het leveren van vullingen voor, te leveren en al aanwezige, universele dispensers. Naast levering hoort ook montage en demontage bij de dienstverlening Raming dispensers € 240.000,- Raming vullingen € 2.745.000,-
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Service handelingen (Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Utrecht en Noord-Holland)
Beschreibung: Het uitvoeren van periodieke service handelingen (inclusief het leveren van de producten ter ondersteuning van de diensten: damesverbandcontainers, afvalcontainers voor luier- en incontinentiemateriaal en schoonloopmatten): • Het wisselen en reinigen met een bepaalde frequentie van de damesverbandcontainers en de afvalcontainers voor luier- en incontinentiemateriaal; • Het wisselen en reinigen met een bepaalde frequentie van de schoonloopmatten. Service handelingen
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39532000 Matten, 85142300 Hygienedienste
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6: Service handelingen (Flevoland, Gelderland, Noord-Brabant en Limburg)
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7: Service handelingen (Zuid-Holland en Zeeland)
Interne Kennung: 7