2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst ICT-hardware gemeente Rucphen
Beschreibung: Het leveren van ICT-hardware voor de gemeente Rucphen. Voor deze opdracht geldt een maximale waarde van € 625.000 exclusief BTW over de gehele looptijd. Indien binnen de contractduur de maximale waarde van € 625.000, - exclusief BTW wordt bereikt, zal de overeenkomst bij het bereiken van voornoemde maximale waarde van rechtswege eindigen. De grens van de omvang van de overeenkomst staat los van de looptijd. De overeenkomst kan dus eerder eindigen, indien de maximale omvang is bereikt.
Interne Kennung: K011588
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst ICT hardware
Beschreibung: a. Het, op basis van marktconforme prijzen, leveren van hardware voor werkplekken welke aansluiten op de huidige situatie en aansluiten op de eisen zoals hieronder beschreven in de aanbestedingsleidraad; b. Advisering omtrent het assortiment van de te leveren hardware; c. Het op een zo efficiënt mogelijke manier afhandelen van reparatie- en garantiegevallen. Voor deze opdracht geldt een maximale waarde van € 625.000 exclusief BTW over de gehele looptijd. Indien binnen de contractduur de maximale waarde van € 625.000, - exclusief BTW wordt bereikt, zal de overeenkomst bij het bereiken van voornoemde maximale waarde van rechtswege eindigen. De grens van de omvang van de overeenkomst staat los van de looptijd. De overeenkomst kan dus eerder eindigen, indien de maximale omvang is bereikt.
Interne Kennung: 1