See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi zakwaterowania i wyżywienia policjantów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umów ramowych na świadczenie usługi zakwaterowania i wyżywienia policjantów, zwanej dalej usługą. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na 8 zadań: 1) Zadanie nr 1 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 50 policjantów; 2) Zadanie nr 2 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 50 policjantów; 3) Zadanie nr 3 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 100 policjantów; 4) Zadanie nr 4 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 100 policjantów; 5) Zadanie nr 5 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 100 policjantów; 6) Zadanie nr 6 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 200 policjantów; 7) Zadanie nr 7 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 200 policjantów; 8) Zadanie nr 8 – Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 200 policjantów; 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział XIX SWZ oraz załącznik nr 6 do SWZ. 4. Zamawiający w każdym zadaniu nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5. Wykonawca może złożyć ofertę na kilka zadań dla danego obiektu z zastrzeżeniem, że suma miejsc noclegowych we wszystkich zadaniach nie przekroczy 200 miejsc noclegowych. W jednym zadaniu Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 6. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 7. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 8. Zamawiający (w każdym zadaniu), zgodnie z art. 139 ustawy, przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawców, których oferty zostały najwyżej ocenione, tj. uzyskają w kryteriach oceny ofert pozycje od 1 do 5, chyba że oferty niepodlegające odrzuceniu złoży mniej Wykonawców, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 9. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną przyznane. 10. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy: 1) Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia: przygotowanie posiłków – kucharza. 2) w trakcie realizacji zamówienia Zamawiający uprawniony jest do wykonywania czynności kontrolnych wobec Wykonawcy odnośnie do spełniania przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności wskazane w pkt 1. W celu weryfikacji spełniania tych wymagań Zamawiający uprawniony jest w szczególności do żądania: a) oświadczenia zatrudnionego pracownika, b) oświadczenia wykonawcy lub podwykonawcy o zatrudnieniu pracownika na podstawie umowy o pracę, c) poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii umowy o pracę zatrudnionego pracownika, d) innych dokumentów − zawierających informacje, w tym dane osobowe, niezbędne do weryfikacji zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, w szczególności imię i nazwisko zatrudnionego pracownika, datę zawarcia umowy o pracę, rodzaj umowy o pracę i zakres obowiązków pracownika; 3) Wykonawca na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie przedłoży Zamawiającemu wskazane w pkt 2 dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących czynności wymienione w pkt 1. Sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań Zamawiający określa w Rozdz. XIX SWZ. 4) w przypadku uzasadnionych wątpliwości, co do przestrzegania prawa pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę, Zamawiający może zwrócić się o przeprowadzenie kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy. 11. Rodzaj i zakres zmian umowy wskazane zostały w Rozdz. XIX SWZ. 12. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 23 kwietnia 2016 r. Zmawiający informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Stołeczny Policji; 2) nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje inspektor ochrony danych osobowych: adres: ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa; adres email: iod@ksp.policja.gov.pl. 13. Termin związania ofertą do dnia 17.01.2026 r. 14. O udzielenie przedmiotowego zamówienia – w każdym zadaniu - mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy oraz art. 109 ust. 1 pkt 1, 4, 7, 8, 10 ustawy oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514) oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuacje na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L111 z 8.4.2022 str. 1). 15. Wykonawca może złożyć ofertę w kilku zadaniach na jeden obiekt z zastrzeżeniem, że suma miejsc noclegowych nie przekroczy 200 miejsc noclegowych dla wskazanego obiektu. W jednym zadaniu Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.
Vorherige Bekanntmachung: 611093-2025
Interne Kennung: WZP-2432/25/167/Z
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na usługi społeczne w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 311 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) zwaną dalej ustawą w zw. z art. 132 ustawy, w zw. z art. 314 ust. 1 pkt 1 ustawy oraz art. 359 pkt 1 ustawy oraz aktów wykonawczych do niej, o wartości zamówienia równej progowi unijnemu lub większej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55270000 Dienstleistungen von Frühstückspensionen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 50 policjantów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umów ramowych na usługę zakwaterowania i wyżywienia dla 50 policjantów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ oraz Rozdział XIX SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie przewiduje
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 50 policjantów.
Interne Kennung: Zadanie nr 2.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 100 policjantów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umów ramowych na usługę zakwaterowania i wyżywienia dla 100 policjantów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ oraz Rozdział XIX SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 100 policjantów.
Interne Kennung: Zadanie nr 4.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 100 policjantów.
Interne Kennung: Zadanie nr 5.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 200 policjantów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umów ramowych na usługę zakwaterowania i wyżywienia dla 200 policjantów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ oraz Rozdział XIX SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 6.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 200 policjantów.
Interne Kennung: Zadanie nr 7.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 Usługa zakwaterowania i wyżywienia dla 200 policjantów.
Interne Kennung: Zadanie nr 8.