See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wentylatorów lutniowych dla potrzeb Oddziałów PGG S.A. z podziałem na zadania
Beschreibung: Dostawa wentylatorów lutniowych dla potrzeb Oddziałów PGG S.A. z podziałem na zadania z podziałem na zadania: 1) Zadanie 1 – Wentylator lutniowy elektryczny o wydajności min. 4,9 m3/s i spiętrzeniu min. 1,6 kPa - (5 szt. zakup podstawowy + 1 szt. opcja) 2) Zadanie 2 – Wentylator lutniowy elektryczny o wydajności min. 5,8 m3/s i spiętrzeniu min. 3,7 kPa - (4 szt. zakup podstawowy + 1 szt. opcja) 3) Zadanie 3 – Wentylator lutniowy elektryczny o wydajności min. 9,9 m3/s i spiętrzeniu min. 3,4 kPa - (7 szt. zakup podstawowy + 5 szt. opcja) 4) Zadanie 4 – Wentylator lutniowy pneumatyczny o wydajności min. 5,5 m3/s i spiętrzeniu min. 1,1 kPa – (2 szt. zakup podstawowy + 1 szt. opcja) 5) Zadanie 5 – Wentylator lutniowy elektryczny-dwubiegowy o wydajności min. 5,3/10,7 m3/s i spiętrzeniu min. 0,8 /3,2 kPa - (7 szt. zakup podstawowy + 1 szt. opcja) 6) Zadanie 6 – Wentylator lutniowy elektryczny-dwubiegowy o wydajności min. 7,7/16,7 m3/s i spiętrzeniu min. 1,8/6,7 kPa – (13 szt. zakup podstawowy + 7 szt. opcja)
Interne Kennung: 492302359
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – Wentylator lutniowy elektryczny o wydajności min. 4,9 m3/s i spiętrzeniu min. 1,6 kPa
Beschreibung: Wentylator lutniowy elektryczny o wydajności min. 4,9 m3/s i spiętrzeniu min. 1,6 kPa - (5 szt. zakup podstawowy + 1 szt. opcja)
Interne Kennung: zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji (w całości lub w części) w przypadku, gdy w okresie trwania umowy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i dodatkowo zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb. W celu uruchomienia prawa opcji Zamawiający prześle Wykonawcy zlecenie. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji obowiązkiem umownym wykonawcy jest wykonanie świadczenia w zakresie objętym wykorzystanym prawem opcji na warunkach takich jak zamówienie podstawowe. Zamawiający ma prawo wielokrotnie korzystać z prawa opcji po zrealizowaniu zakresu podstawowego zamówienia – jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji. Uruchomienie opcji nie będzie wymagało zmiany umowy. Ilość w ramach opcji - 1 szt.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – Wentylator lutniowy elektryczny o wydajności min. 5,8 m3/s i spiętrzeniu min. 3,7 kPa
Beschreibung: Wentylator lutniowy elektryczny o wydajności min. 5,8 m3/s i spiętrzeniu min. 3,7 kPa - (4 szt. zakup podstawowy + 1 szt. opcja)
Interne Kennung: zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – Wentylator lutniowy elektryczny o wydajności min. 9,9 m3/s i spiętrzeniu min. 3,4 kPa
Beschreibung: Wentylator lutniowy elektryczny o wydajności min. 9,9 m3/s i spiętrzeniu min. 3,4 kPa - (7 szt. zakup podstawowy + 5 szt. opcja)
Interne Kennung: zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji (w całości lub w części) w przypadku, gdy w okresie trwania umowy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i dodatkowo zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb. W celu uruchomienia prawa opcji Zamawiający prześle Wykonawcy zlecenie. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji obowiązkiem umownym wykonawcy jest wykonanie świadczenia w zakresie objętym wykorzystanym prawem opcji na warunkach takich jak zamówienie podstawowe. Zamawiający ma prawo wielokrotnie korzystać z prawa opcji po zrealizowaniu zakresu podstawowego zamówienia – jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji. Uruchomienie opcji nie będzie wymagało zmiany umowy. Ilość w ramach opcji - 5 szt.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 – Wentylator lutniowy pneumatyczny o wydajności min. 5,5 m3/s i spiętrzeniu min. 1,1 kPa
Beschreibung: Wentylator lutniowy pneumatyczny o wydajności min. 5,5 m3/s i spiętrzeniu min. 1,1 kPa – (2 szt. zakup podstawowy + 1 szt. opcja)
Interne Kennung: zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 – Wentylator lutniowy elektryczny-dwubiegowy o wydajności min. 5,3/10,7 m3/s i spiętrzeniu min. 0,8 /3,2 kPa
Beschreibung: Wentylator lutniowy elektryczny-dwubiegowy o wydajności min. 5,3/10,7 m3/s i spiętrzeniu min. 0,8 /3,2 kPa - (7 szt. zakup podstawowy + 1 szt. opcja)
Interne Kennung: zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 – Wentylator lutniowy elektryczny-dwubiegowy o wydajności min. 7,7/16,7 m3/s i spiętrzeniu min. 1,8/6,7 kPa
Beschreibung: Wentylator lutniowy elektryczny-dwubiegowy o wydajności min. 7,7/16,7 m3/s i spiętrzeniu min. 1,8/6,7 kPa – (13 szt. zakup podstawowy + 7 szt. opcja)
Interne Kennung: zadanie nr 6
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji (w całości lub w części) w przypadku, gdy w okresie trwania umowy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i dodatkowo zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb. W celu uruchomienia prawa opcji Zamawiający prześle Wykonawcy zlecenie. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji obowiązkiem umownym wykonawcy jest wykonanie świadczenia w zakresie objętym wykorzystanym prawem opcji na warunkach takich jak zamówienie podstawowe. Zamawiający ma prawo wielokrotnie korzystać z prawa opcji po zrealizowaniu zakresu podstawowego zamówienia – jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji. Uruchomienie opcji nie będzie wymagało zmiany umowy. Ilość w ramach opcji - 7 szt.