2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract voor het ontwerp van een concept en de uitvoering van kerstverlichting en -decoratie voor in de binnenstad van Oostende voor de winterseizoenen 2026-2027, 2027-2028, 2028-2029, 2029-2030, 2030-2031 en 2031-2032
Beschreibung: Raamcontract voor het ontwerp van een concept en de uitvoering van kerstverlichting en -decoratie voor in de binnenstad van Oostende voor de winterseizoenen 2026-2027, 2027-2028, 2028-2029, 2029-2030, 2030-2031 en 2031-2032. Toerisme Oostende, wenst een aantrekkelijke en kwalitatieve kerst- en eindejaarsbeleving te creëren in de openbare ruimte in het centrum van de stad. De stad wil de komende jaren opnieuw sterk inzetten op sfeervolle kerstverlichting en -decoratie die het imago van “Stad aan Zee” versterkt en bezoekers en inwoners een warme eindejaarssfeer biedt. De opdracht omvat het ontwikkelen van een volledig concept voor kerstverlichting en kerstdecoratie binnen het centrum van Stad Oostende, evenals de volledige uitvoering ervan. Dit omvat onder meer: - het ontwerp en de creatieve uitwerking van een geïntegreerd kerstverlichtings- en decoratieconcept; - de levering en installatie van alle elementen; - de ophanging en plaatsing op de voorziene locaties; - de controle en het onderhoud tijdens de volledige gebruiksperiode; - het uitvoeren van noodzakelijke herstellingen; - de veilige verwijdering en opslag na afloop van de eindejaarsperiode. De opdrachtnemer staat in voor een kwalitatieve, duurzame en technisch betrouwbare uitvoering die bijdraagt aan een sfeervolle eindejaarsbeleving in het centrum van Stad Oostende. De afbakening van de zone werd op kaart aangeduid en maakt deel uit van het bestek. De kerstverlichting en -decoratie in de verschillende wijken vormen een aparte opdracht. Plaats van dienstverlening: Diverse locaties in het centrum van de stad. De jaarlijkse afname bedraag 120.000 EUR (ex. BTW) De aanbestedende overheid ziet er op toe dat deze opdracht uitgevoerd wordt met inachtname van de anti-discriminatiewet.
Interne Kennung: 2026-TO-0003
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-TO-0003 - 1
Beschreibung: Raamcontract voor het ontwerp van een concept en de uitvoering van kerstverlichting en -decoratie voor in de binnenstad van Oostende voor de winterseizoenen 2026-2027, 2027-2028, 2028-2029, 2029-2030, 2030-2031 en 2031-2032. Toerisme Oostende, wenst een aantrekkelijke en kwalitatieve kerst- en eindejaarsbeleving te creëren in de openbare ruimte in het centrum van de stad. De stad wil de komende jaren opnieuw sterk inzetten op sfeervolle kerstverlichting en -decoratie die het imago van “Stad aan Zee” versterkt en bezoekers en inwoners een warme eindejaarssfeer biedt. De opdracht omvat het ontwikkelen van een volledig concept voor kerstverlichting en kerstdecoratie binnen het centrum van Stad Oostende, evenals de volledige uitvoering ervan. Dit omvat onder meer: het ontwerp en de creatieve uitwerking van een geïntegreerd kerstverlichtings- en decoratieconcept; de levering en installatie van alle elementen; de ophanging en plaatsing op de voorziene locaties; de controle en het onderhoud tijdens de volledige gebruiksperiode; het uitvoeren van noodzakelijke herstellingen; de veilige verwijdering en opslag na afloop van de eindejaarsperiode. De opdrachtnemer staat in voor een kwalitatieve, duurzame en technisch betrouwbare uitvoering die bijdraagt aan een sfeervolle eindejaarsbeleving in het centrum van Stad Oostende. De afbakening van de zone werd op kaart aangeduid en maakt deel uit van het bestek. De kerstverlichting en -decoratie in de verschillende wijken vormen een aparte opdracht.
Interne Kennung: 1
151275-2026 - Mededinging
België – Installatie van elektrische uitrusting – Raamcontract voor het ontwerp van een concept en de uitvoering van kerstverlichting en -decoratie voor in de binnenstad van Oostende voor de winterseizoenen 2026-2027, 2027-2028, 2028-2029, 2029-2030, 2030-2031 en 2031-2032
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2026-TO-0003
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 51110000 Installatie van elektrische uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2026-TO-0003 - 1
Interne identificatiecode: 1