2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud overheaddeuren
Beschreibung: Doel van deze aanbesteding is het selecteren en contracteren van één leverancier die het preventief en correctief onderhoud aan de 285 overheaddeuren van de 71 brandweerkazernes binnen de Veiligheidsregio Midden- en West-Brabant gaat uitvoeren. Preventief en correctief onderhoud aan de 285 overheaddeuren van de 71 brandweerkazernes binnen de VRMWB.
Interne Kennung: P25-0115
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Doel van deze aanbesteding is het selecteren en contracteren van één leverancier die het preventief en correctief onderhoud aan de 285 overheaddeuren van de 71 brandweerkazernes binnen de Veiligheidsregio Midden- en West-Brabant gaat uitvoeren. Preventief en correctief onderhoud aan de 285 overheaddeuren van de 71 brandweerkazernes binnen de Veiligheidsregio Midden- en West-Brabant.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging