151307-2026 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Wykonanie dokumentacji projektowej i nadzór autorski na potrzeby odbudowy obiektów małej retencji (MRN3) na terenie Nadleśnictwa Sarbia.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie dokumentacji projektowej i nadzór autorski na potrzeby odbudowy obiektów małej retencji (MRN3) na terenie Nadleśnictwa Sarbia.
Beschreibung1)Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim na potrzeby budowy obiektów małej retencji nizinnej (MRN3), obejmującej zadania inwestycyjne: - „Odbudowa zastawek na terenie leśnictwa Gębice”, - „Odbudowa zastawki na terenie leśnictwa Nówki, oddz. 241i”, - „Odbudowa zastawek na terenie leśnictwa Nówki, oddz. 251j” 2)W ramach usługi Wykonawca zobowiązany będzie do sporządzenia dokumentacji projektowo- kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie dwóch zadań: a.Zadanie I - opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę; b.Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. 3)Opracowana dokumentacja wykonana w ramach zamówienia będzie dotyczyć następujących obiektów: Lp. Rodzaj obiektu Działka ewidencyjna Obręb ewidencyjny Gmina Wydzielenie Zadanie inwestycyjne 1: Odbudowa zastawek na terenie leśnictwa Gębice 1.Zastawka nr 1 7295/1 0007 Gębice 022 Czarnków Ob. wiejski 295 h 2. Zastawka nr 2 7295/1; 7294/2 0007 Gębice 022 Czarnków Ob. wiejski 294Ac 3. Zastawka nr 3 7294/2 0007 Gębice 022 Czarnków Ob. wiejski 294Ad 4. Zastawka nr 4 7294/2; 7294/1 0007 Gębice 022 Czarnków Ob. wiejski 294c Zadanie inwestycyjne 2: Odbudowa zastawki na terenie leśnictwa Nówki, oddz. 241i 1. Zastawka nr 1 8241/6 0015 Wyszynki 025 Chodzież Ob. wiejski 241i Zadanie inwestycyjne 3: Odbudowa zastawek na terenie leśnictwa Nówki, oddz. 251j 1. Zastawka nr 1 8251 0015 Wyszynki 025 Chodzież Ob. wiejski 251j 2. Zastawka nr 2 8251 0015 Wyszynki 025 Chodzież Ob. wiejski 251j 4)Opis Przedmiotu Zamówienia obejmujący wstępną propozycję projektowanych obiektów wraz z lokalizacją przedstawia załącznik nr 2 do SWZ. 5)Złożona oferta musi obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ. 6) Opracowanie wstępnej koncepcji projektowej (realizacji zadania) podlegać będzie uzgodnieniu z Zamawiającym. Uzgodnienie koncepcji zostanie potwierdzone protokołem uzgodnień przygotowanym przez zespół w skład, którego wchodzić będą przedstawiciele Wykonawcy i Zamawiającego. Przedstawienia wstępnej koncepcji projektowej należy dokonać w terminie do 50 dni licząc od dnia zawarcia umowy.
Interne KennungSA.270.1.2.2026_09
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71520000 Bauaufsicht
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie dokumentacji projektowej i nadzór autorski na potrzeby odbudowy obiektów małej retencji (MRN3) na terenie Nadleśnictwa Sarbia
Menge1 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 441 ustawy PZP.