2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa kombajnu chodnikowego o mocy organu urabiającego 150 kW +/-5% wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ,,Mysłowice-Wesoła”
Beschreibung: Dzierżawa kombajnu chodnikowego o mocy organu urabiającego 150 kW +/-5% wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ,,Mysłowice-Wesoła”
Vorherige Bekanntmachung: 690011-2024
Interne Kennung: 402400135
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau
5. Los
Los: LOT-0003
Optionen:
Beschreibung der Optionen: opcją jest dzierżawa 1 szt. kombajnu chodnikowego, dodatkowo okres dzierżawy dla kombajnu wynosi 803 dni w tym 73 dni na prawie opcji