See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i instalacja hybrydowego detektora zliczającego fotony do krystalografii rentgenowskiej makromolekuł (część 1) oraz zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i instalacja synchrotronowego mikrodyfraktometru do krystalografii białek (część 2) dla potrzeb linii SOLCRYS w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wykonanie, dostawa oraz instalacja hybrydowego detektora zliczającego fotony do krystalografii rentgenowskiej makromolekuł (część 1) oraz zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i instalacja synchrotronowego mikrodyfraktometru do krystalografii białek (część 2) dla potrzeb linii SOLCRYS w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.
Vorherige Bekanntmachung: 506403-2025
Interne Kennung: 80.272.237.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38519000 Verschiedene Bestandteile von Mikroskopen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wykonanie, dostawa oraz instalacja hybrydowego detektora zliczającego fotony do krystalografii rentgenowskiej makromolekuł (część 1)
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wykonanie, dostawa oraz instalacja hybrydowego detektora zliczającego fotony do krystalografii rentgenowskiej makromolekuł (część 1) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem minimalnych parametrów i wymagań technicznych, funkcjonalnych i użytkowych zamawianej aparatury oraz niezbędnej do jej prawidłowego funkcjonowania infrastruktury, a także katalog i zakres usług towarzyszących zawiera załącznik A do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia finansowany jest m.in. ze środków uzyskanych na podstawie umowy ze Skarbem Państwa – Ministrem Edukacji i Nauki z 10 listopada 2023 r., o numerze: 7451/IA/SP/2023.
Interne Kennung: 80.272.237.2025 cześć 1
Haupteinstufung (cpv): 38636000 Optische Fachinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Los: LOT-0002
Titel: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i instalacja synchrotronowego mikrodyfraktometru do krystalografii białek (część 2) dla potrzeb linii SOLCRYS w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS
Beschreibung: 1. Zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i instalacja synchrotronowego mikrodyfraktometru do krystalografii białek 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem minimalnych parametrów i wymagań technicznych, funkcjonalnych i użytkowych zamawianej aparatury oraz niezbędnej do jej prawidłowego funkcjonowania infrastruktury, a także katalog i zakres usług towarzyszących zawiera załącznik A do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia finansowany jest m.in. ze środków uzyskanych na podstawie umowy ze Skarbem Państwa – Ministrem Edukacji i Nauki z 10 listopada 2023 r., o numerze: 7451/IA/SP/2023.
Interne Kennung: 80.272.237.2025 cześć 2
Haupteinstufung (cpv): 38530000 Diffraktionsgeräte