2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie gminy Biesiekierz oraz utworzenie i prowadzenie PSZOK
Beschreibung: Wykonanie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Biesiekierz wraz z utworzeniem i prowadzeniem Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców gminy Biesiekierz na terenie gminy Biesiekierz w miejscu wskazanym przez Zamawiającego (część I), wykonanie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych na terenie gminy Biesiekierz (część II)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Biesiekierz wraz z utworzeniem i prowadzeniem Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców gminy Biesiekierz na terenie gminy Biesiekierz w miejscu wskazanym przez Zamawiającego (część I)
Beschreibung: Wykonanie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Biesiekierz w okresie od 1 stycznia 2027 roku do 31 grudnia 2029 roku wraz z utworzeniem i prowadzeniem PSZOK dla mieszkańców. Wykonawca obowiązany będzie utworzyć i prowadzić PSZOK w miejscu wskazanym przez Zamawiającego na terenie Gminy Biesiekierz
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych na terenie gminy Biesiekierz
Beschreibung: Wykonanie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych na terenie gminy Biesiekierz w okresie od 1 stycznia 2027 roku do 31 grudnia 2029 roku