2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maai- en slootwerkzaamheden gemeente Voorschoten
Beschreibung: De gemeente Voorschoten is voornemens om per 1 mei 2026 een nieuwe overeenkomst voor maai- en slootwerkzaamheden te sluiten voor een periode van zes jaar (inclusief verlengingen). De opdracht omvat in hoofdzaak de volgende werkzaamheden: a. Maaien en ruimen van bloemrijk gras b. Uitmaaien van watergangen c. Uitmaaien van waterpartijen d. Verwerken van vrijgekomen materiaal e. Verwijderen van opschot langs watergangen f. Toepassen van verkeersmaatregelen g. Coördinatie hoogheemraadschap van Rijnland De omvang van de opdracht is terug te vinden in het RAW-bestek
Interne Kennung: VOS 202501 PRJ-2500003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing