See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Media en Broadcast Systeemintegrator
Beschreibung: KdG wil een raamovereenkomst sluiten met een AV-Systeemintegrator die kan instaan voor levering, installatie, configuratie en inbedrijfstelling van technische AV-uitrusting (hardware en software). Daarnaast wil KdG ook een duurzaam technologisch en educatief partnership opbouwen met de opdrachtnemer. Dit partnership omvat zowel onderhoud van de installatie als educatieve ondersteuning en innovatie.
Interne Kennung: VnB_2026_001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VnB_2026_001 - 1
Interne Kennung: 1