See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wodorotlenku sodu na okres 36 miesięcy dla Oddziałów PGE GiEK S.A.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia są sukcesywne dostawy wodorotlenku sodu w okresie 36 miesięcy dla Oddziałów PGE GiEK S.A. (Oddział Elektrownia Bełchatów, Elektrownia Opole, Elektrownia Turów), realizowane na podstawie zamówień cząstkowych.
Vorherige Bekanntmachung: 739390-2025
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/04583/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24311520 Natriumhydroxid
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część zamówienia nr 1
Beschreibung: Dostawa wodorotlenku sodu dla Oddziału Elektrownia Opole (autocysterna)
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/04583/2025 - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część zamówienia nr 2
Beschreibung: Dostawa wodorotlenku sodu dla Oddziału Elektrownia Turów (autocysterna)
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/04583/2025 - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część zamówienia nr 3
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/04583/2025 - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część zamówienia nr 4
Beschreibung: Dostawa wodorotlenku sodu dla Oddziału Elektrownia Bełchatów (paletopojemniki)
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/04583/2025 - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część zamówienia nr 5
Beschreibung: Dostawa wodorotlenku sodu dla Oddziału Elektrownia Bełchatów (autocysterna)
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/04583/2025 - Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część zamówienia nr 6
Beschreibung: Dostawa wodorotlenku sodu dla Oddziału Elektrownia Turów (paletopojemniki)
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/04583/2025 - Część 6