15156-2026 - Wettbewerb
Polen – Datenbanksysteme – Zakup oraz wdrożenie stacjonarnego systemu zdalnych odczytów wodomierzy służących do obsługi infrastruktury Aquanet S.A. przy pomocy technologii Internet rzeczy IoT.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oraz wdrożenie stacjonarnego systemu zdalnych odczytów wodomierzy służących do obsługi infrastruktury Aquanet S.A. przy pomocy technologii Internet rzeczy IoT.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz wdrożenie stacjonarnego systemu zdalnych odczytów wodomierzy służących do obsługi infrastruktury Aquanet S.A. przy pomocy technologii Internet rzeczy IoT.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, wdrożenie oraz utrzymanie stacjonarnego systemu zdalnych odczytów wodomierzy służących do obsługi infrastruktury Aquanet S.A. przy pomocy technologii Internet rzeczy IoT. Technologia powinna wykorzystywać techniki komunikacji o dużym zasięgu w paśmie licencjonowanym będącą technologią wiodącą rozwiązania. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację następujących zadań: 1. Dostawa modułów radiowych wraz z instalacją i konfiguracją na wodomierzach Zamawiającego w lokalizacjach wskazanych przez pracowników Zamawiającego oraz podłączeniem ich do Systemu, 2. Zakup, dostawa, utworzenie i uruchomienie Systemu gromadzącego dane odczytowe (zbieranie, przekazywanie poprzez API, udostępnianie), integracja z systemami Zamawiającego na zasadach opisanych w SWZ, 3. Utrzymanie i obsługa Systemu na warunkach określonych w SWZ, 4. Montaż lub wymianę modułów radiowych przez Wykonawcę, 5. Demontaż modułów radiowych działających w ramach obecnie eksploatowanego przez Zamawiającego zdalnego systemu odczytów wodomierzy, 6. Udostępnienie aplikacji mobilnej służącej do lokalnej konfiguracji i serwisowania modułów radiowych oraz do zarządzania pracami monterskimi i serwisowymi, 7. Świadczenie usług w zakresie obsługi systemu stacjonarnego systemu zdalnych odczytów obejmujące przechowywanie oraz dostęp do danych wraz z usługą telekomunikacyjną, 8. Przeprowadzenie niezbędnych szkoleń pracowników Zamawiającego, 9. Dostarczenie pełnej dokumentacji dostarczanego systemu wraz z rozwiązaniem telekomunikacyjnym.
Interne Kennung: Z/63/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy