2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie HRM oplossing
Beschreibung: Het realiseren, implementeren, beheren en onderhouden van een geïntegreerde softwarematige SAAS oplossing die binnen de organisatie van de opdrachtgever de processen op het gebied van HRM en salarisverwerking en de informatiebehoefte hierbij, ondersteunt. ca. 1950 gebruikers
Interne Kennung: P24-0081
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: In het kader van vrijwillige transparantie wordt deze aankondiging alleen gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze vooraf bekend te maken aan de markt, met als doel belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren kenbaar te maken.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: HRM oplossing
Beschreibung: n het kader van vrijwillige transparantie wordt deze aankondiging alleen gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze vooraf bekend te maken aan de markt, met als doel belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren kenbaar te maken. De Veiligheidsregio Midden- en West-Brabant (VRMWB) is voornemens de opdracht m.b.t. het realiseren, implementeren, beheren en onderhouden van een geïntegreerde softwarematige SAAS oplossing die binnen de organisatie van de opdrachtgever de processen op het gebied van HRM en salarisverwerking en de informatiebehoefte hierbij, ondersteunt enkelvoudig onderhands te gunnen aan AFAS. VRMWB is voornemens een Overeenkomst aan te gaan voor een periode van vier (4) jaar, met een optie om de Overeenkomst tweemaal te verlengen met een periode van drie (3) jaar. De gewenste ingangsdatum van de Overeenkomst is 1 januari 2026. De overeenkomst wordt afgesloten onder de GIBIT 2023 inkoopvoorwaarden. Marktpartijen hebben twintig (20) kalenderdagen, na publicatie van deze aankondiging, de tijd om bezwaar in te dienen tegen dit voornemen. U kunt uw bezwaar kenbaar maken via de berichten module van deze aanbesteding of een e-mail te sturen naar inkoop@vrmwb.nl. Indien er na twintig (20) kalenderdagen geen bezwaar is ingediend, zal de VRMWB overgaan tot gunnen. Bijgaand vindt u het Programma van Eisen. ca. 1950 gebruikers
Interne Kennung: 1