151681-2026 - Ergebnis
Niederlande – Betriebliche Gesundheitsfürsorge – Vrijwillige transparantie overbruggingsovereenkomst Arbodienstverlening
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVrijwillige transparantie overbruggingsovereenkomst Arbodienstverlening
BeschreibungVrijwillige transparantie om de markt te informeren over het voorgenomen besluit tot het sluiten van een overbruggingscontract met de huidige leverancier voor een periode van 6 maanden. dienstverlening voor 6 maanden ter overbrugging van het einde contract tot ingangsdatum met nog nieuw te selecteren leverancier
Interne KennungA25-104219
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1