2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur tijdelijke medewerkers groenvoorziening gemeente Dongen
Beschreibung: De gemeente Dongen heeft een eigen afdeling groenvoorzieningen, die verantwoordelijk zijn voor het algehele groen- en bomenonderhoud binnen de gemeente Dongen. Incidenteel komt het echter voor dat één of meer medewerkers (langdurig) uitvallen, waardoor passende vervanging wordt gezocht. De gemeente Dongen wenst daarom een overeenkomst te sluiten voor alle vormen van inhuur van tijdelijke arbeidskracht t.b.v. werkzaamheden in de groenvoorziening, in de ruimste zin van het woord. In de afgelopen jaren heeft de gemeente op verschillende momenten tijdelijke arbeidskrachten ingehuurd. In 2025 was het totale inhuursom €131.174,31. Uiteraard kan aan dit bedrag geen rechten worden ontleend. Dit bedrag dient slechts ter informatie.
Interne Kennung: K011805
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlengingen