See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości w budynkach i na posesjach Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej oraz w jednostkach organizacyjnych im podległych w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości w budynkach i na posesjach 47 lokalizacji Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, 3 lokalizacji Krajowej Informacji Skarbowej w Bielsku-Białej od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.
Vorherige Bekanntmachung: 513964-2025
Interne Kennung: 2401-ILZ.260.4.2.2025, ZKP – 13/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IAS w Katowicach, I US w Katowicach, II US w Katowicach, ŚUCS w Katowicach - 2 Lokalizacje w Katowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach oraz na posesji nw. jednostek: Izba Administracji Skarbowej w Katowicach, ul. Damrota 25, 40-022 Katowice Pierwszy Urząd Skarbowy w Katowicach, ul. Żwirki i Wigury 17, 40-063 Katowice Drugi Urząd Skarbowy w Katowicach, ul. Paderewskiego 32B, 40-282 Katowice Śląski Urząd Celno-Skarbowy w Katowicach, ul. Słoneczna 34, 40-136 Katowice Śląskiego Urząd Celno-Skarbowy w Katowicach Lokalizacja w Katowicach, Pl. Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice, Magazyn Depozytowy, ul. Żelazna 15B, 40-851 Katowice, Magazyn Depozytowy, ul. Kościuszki 112B, 42-500 Będzin
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, wynoszącego maksymalnie 20% wartości zamówienia. Zamawiający przewiduje udzielenie dodatkowych zamówień w zakresie usług określonych w Załączniku nr 3 do Opisu przedmiotu zamówienia. Zamawiający może – za zgodą Wykonawcy – zlecić wykonanie innych usług, niewymienionych w Załączniku nr 3 do Opisu przedmiotu zamówienia, według stawki roboczogodziny netto podanej w § 6 ust 6 Umowy. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecania ww. prac innemu Wykonawcy.
Los: LOT-0002
Titel: IAS w Katowicach Lokalizacja w Częstochowie, I US w Częstochowie, II US w Częstochowie, ŚUCS w Katowicach, lokalizacja w Częstochowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach oraz na posesji nw. jednostek: Izba Administracji Skarbowej w Katowicach Lokalizacja w Częstochowie, ul. Rejtana 9, 42-200 Częstochowa Pierwszy Urząd Skarbowy w Częstochowie, ul. Filomatów 18/20, 42-217 Częstochowa Drugi Urząd Skarbowy w Częstochowie, ul. Tkacka 3, 42-200 Częstochowa Śląski Urząd Celno-Skarbowy w Katowicach, lokalizacja w Częstochowie, ul. Rydza-Śmigłego 26, 42-200 Częstochowa
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: IAS w Katowicach Lokalizacja w Cieszynie, KIS w Bielsku-Białej Wydział w Cieszynie, US w Cieszynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach oraz na posesji nw. jednostek: Izba Administracji Skarbowej w Katowicach, lokalizacja w Cieszynie, ul. Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 11, 43-400 Cieszyn Śląski Urząd Celno-Skarbowy w Katowicach, Lokalizacja w Cieszynie, Magazyn Depozytowy, ul. Mostowa 4, 43-400 Cieszyn Krajowa Informacja Skarbowa w Bielsku-Białej Wydział w Cieszynie, ul. Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 11, 43-400 Cieszyn Urząd Skarbowy w Cieszynie, ul. Kraszewskiego 4, 43-400 Cieszyn
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: IUS w Będzinie, KIS w Bielsku-Białej Lokalizacja w Będzinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach oraz na posesji nw. jednostek: Urząd Skarbowy w Będzinie, ul. Retingera 1, 42-500 Będzin Krajowa Informacja Skarbowa w Bielsku-Białej Wydział w Będzinie, ul. Retingera 1, 42-500 Będzin
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: I US w Bielsku-Białej, KIS w Bielsku-Białej, II US w Bielsku-Białej, DŚUS w Bielsku-Białej, ŚUCS w Katowicach Lokalizacja w Bielsku-Białej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach oraz na posesji nw. jednostek: Pierwszy Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej, ul. Sixta 17, 43-300 Bielsko- Biała Krajowa Informacja Skarbowa w Bielsku-Białej, ul. Sixta 17, 43-300 Bielsko-Biała Drugi Urząd Skarbowy w Bielsku- Białej, ul. Maczka 73, 43-300 Bielsko-Biała Drugi Śląski Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 5, 43-300 Bielsko-Biała Śląski Urząd Celno-Skarbowy w Katowicach Lokalizacja w Bielsku-Białej, ul. Regera 32, 43-300 Bielsko- Biała, Budynek Magazynowo-Garażowy, ul. Dworcowa 31, 43-382 Bielsko-Biała
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: US w Bytomiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Bytomiu, ul. Wrocławska 92, 41-902 Bytom
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: US w Chorzowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Chorzowie, ul. Armii Krajowej 5, 41-506 Chorzów
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: US w Czechowicach-Dziedzicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Nad Białką 1a, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: US w Dąbrowie Górniczej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Dąbrowie Górniczej, Krasińskiego 33a, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: I US w Gliwicach, II US w Gliwicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach oraz na posesji nw. jednostek: Pierwszy Urząd Skarbowy w Gliwicach, ul. Góry Chełmskiej 15, 44-100 Gliwice Drugi Urząd Skarbowy w Gliwicach, ul. Młodego Hutnika 2, 44-100 Gliwice
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: US w Jastrzębiu-Zdroju
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Jastrzębiu-Zdroju, ul. 11 Listopada 13, 44-335 Jastrzębie-Zdrój
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: US w Jaworznie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 274 A, 43-600 Jaworzno
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: US w Kłobucku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Kłobucku, Rynek im. Jana Pawła II nr 13, 42-100 Kłobuck
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: US w Lublińcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Lublińcu, ul. Paderewskiego 7b, 42-700 Lubliniec
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: US w Mikołowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Mikołowie, ul. Hubera 4, 43-190 Mikołów
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: US w Mysłowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Mysłowicach, ul. Mickiewicza 4, 41-400 Mysłowice
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: US w Myszkowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynku oraz na posesji jednostki: Urząd Skarbowy w Myszkowie, ul. Pułaskiego 68, 42-300 Myszków
Interne Kennung: Część nr 17
151758-2026 - Wyniki
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Poprzednie ogłoszenie: 513964-2025
Wewnętrzny identyfikator: 2401-ILZ.260.4.2.2025, ZKP – 13/2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: US w Bytomiu
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: US w Chorzowie
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: US w Czechowicach-Dziedzicach
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: US w Dąbrowie Górniczej
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: US w Jastrzębiu-Zdroju
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: US w Jaworznie
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: US w Kłobucku
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: US w Lublińcu
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: US w Mikołowie
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: US w Mysłowicach
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: US w Myszkowie
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 17