See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów.
Vorherige Bekanntmachung: 599191-2024
Interne Kennung: 6/CZ-SAM/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki JELCZ.
Beschreibung: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki JELCZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji dla części 1, 2, 3, 6, 7, zgodnie z art. 441 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, w postaci zwiększenia wartości zamówienia podstawowego o maksymalnie do 50% wartości zamówienia podstawowego. 2) Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 3) Oferta Wykonawcy powinna przedstawiać cenę zamówienia z uwzględnieniem jego pełnego zakresu. 4) Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. 5) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. 6) Zamawiający zastrzega również, że ceny objęte opcją będą zgodne z cenami zawartymi w umowie. 7) Szczegółowe informacje dotyczące prawa opcji zawarte są w Załączniku nr 22 do SWZ i Załącznikach nr 3-14 do SWZ .
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki STAR
Beschreibung: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki STAR
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki IVECO
Beschreibung: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki IVECO
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki HONKER
Beschreibung: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki HONKER
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki FIAT
Beschreibung: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki FIAT
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki VW
Beschreibung: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki VW
Interne Kennung: Część nr 6
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji dla części 1, 2, 3, 6, 7, zgodnie z art. 441 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, w postaci zwiększenia wartości zamówienia podstawowego o maksymalnie do 50% wartości zamówienia podstawowego. 2) Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 3) Oferta Wykonawcy powinna przedstawiać cenę zamówienia z uwzględnieniem jego pełnego zakresu. 4) Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. 5) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. 6) Zamawiający zastrzega również, że ceny objęte opcją będą zgodne z cenami zawartymi w umowie. 7) Szczegółowe informacje dotyczące prawa opcji zawarte są w Załączniku nr 22 do SWZ i Załącznikach nr 3-14 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki FORD
Beschreibung: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki FORD
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki VOLVO
Beschreibung: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki VOLVO
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do PLATFORM NA MATERIAŁY SYPKIE
Beschreibung: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do PLATFORM NA MATERIAŁY SYPKIE
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do PRZYCZEP/NACZEP SAMOCHODOWYCH
Beschreibung: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do PRZYCZEP/NACZEP SAMOCHODOWYCH
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki MERCEDES
Beschreibung: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki MERCEDES
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki TATRA
Beschreibung: Dostawa części zamiennych, akcesoriów samochodowych do pojazdów marki TATRA
Interne Kennung: Część nr 12