See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af Erhvervspsykologisk rådgivning til medlemskommuner af KomUdbud
Beschreibung: Udbuddet vedrører levering af erhvervspsykologisk rådgivning og krisehjælp til de medlemskommuner af KomUdbud som fremgår af materialet.
Vorherige Bekanntmachung: 727776-2025
Interne Kennung: 596151
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udbuddet gennemføres som et offentligt udbud, hvor alle interesserede økonomiske aktører kan afgive tilbud. Der gennemføres ingen forhandlinger. Al kommunikation foregår elektronisk via Comdia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Udbuddet vedrører levering af erhvervspsykologisk rådgivning og krisehjælp til de medlemskommuner af KomUdbud som fremgår af materialet,