2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preventief medisch onderzoek
Beschreibung: De Arbowet bepaalt dat een werkgever op basis van risico-inventarisatie en -evaluatie (RI&E) een periodiek arbeidsgezondheidskundig onderzoek (PAGO) aanbiedt aan haar werknemers. De Politie wenst, vanwege de kwalificatie als hoog risico van het Politiewerk, om haar medewerkers afhankelijk van zijn of haar functie/ neventaken een uitgebreidere PAGO, oftewel Preventief medische onderzoeken (PMO), aan te bieden en zoekt voor de uitvoering hiervan drie partners. De verwachte landelijke omvang in aantallen is tussen de 4.000 en 7.750 onderzoeken per jaar. De maximale waarde van de Overeenkomsten vallend onder deze aanbestedingsprocedure is vastgesteld op € 8.500.000, - (exclusief btw).
Interne Kennung: HR0157
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Arbowet bepaalt dat een werkgever op basis van risico-inventarisatie en -evaluatie (RI&E) een periodiek arbeidsgezondheidskundig onderzoek (PAGO) aanbiedt aan haar werknemers. De Politie wenst, vanwege de kwalificatie als hoog risico van het Politiewerk, om haar medewerkers afhankelijk van zijn of haar functie/ neventaken een uitgebreidere PAGO, oftewel Preventief medische onderzoeken (PMO), aan te bieden en zoekt voor de uitvoering hiervan drie partners.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten, 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Geografisch gebied Noord oost
Beschreibung: Betreft politie-eenheden Noord-Nederland, Oost-Nederland en Midden-Nederland Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Geografisch gebied Noord west
Beschreibung: Betreft politie-eenheden Noord-Holland, Amsterdam en Den Haag Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Geografisch gebied Zuid
Beschreibung: Betreft politie-eenheden Rotterdam, Zeeland-West-Brabant, Oost-Brabant en Limburg Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 3
151876-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor bedrijfsgeneeskunde – Preventief medisch onderzoek
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Preventief medisch onderzoek
Interne identificatiecode: HR0157
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
Aanvullende classificatie (cpv): 85121200 Diensten door medische specialisten, 85141000 Diensten verleend door medisch personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Geografisch gebied Noord oost
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Geografisch gebied Noord west
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Geografisch gebied Zuid
Interne identificatiecode: 3