See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA PRZYGOTOWANIA, GOTOWANIA I DOWOŻENIA POSIŁKÓW DLA POTRZEB SZPITALA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi związane z wytworzeniem i dostarczeniem w oddziały Samodzielnego Publicznego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu całodziennego wyżywienia dla chorych dorosłych oraz nieletnich
Interne Kennung: SPSNPCH-DOE-382-01/22
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi związane z wytworzeniem i dostarczeniem w oddziały Samodzielnego Publicznego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu całodziennego wyżywienia dla chorych dorosłych oraz nieletnich Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55522000 Verpflegungsdienste für Transportunternehmen