See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CGD Snelle interventie voertuigen 2022
Beschreibung: De Opdracht omvat de Levering van opvallende snelle interventievoertuigen (vanaf nu: SIV’s) en het uitvoeren van bijbehorende werkzaamheden, inclusief (1) storingsopvolging aan het voertuig, (2) reparatie, onderhoud en banden (ROB) en (3) storingsopvolging aan het op- en inbouwmateriaal vanaf de ingangsdatum van de Raamovereenkomst. De verwerving heeft plaatsgevonden via een Concurrentiegerichte dialoog. Op deze verwerving is de Aanbestedingswet op Defensie- en Veiligheidsgebied (ADV) van toepassing, omdat er met de levering van snelle interventievoertuigen veiligheidsdoelstellingen zijn gemoeid. In het voertuig worden gesprekken gevoerd en bevragingen gedaan uit systemen die gerubriceerde informatie bevatten. In onderhavig geval rust de rubricering op gegevens die worden verwerkt in de SIV dan wel de locatiegegevens en andere data die in de SIV worden verzameld. Als dataset vormen deze gegevens een veiligheidsrisico wanneer deze beschikbaar komen voor of in handen vallen van derden, niet zijnde Politie. Deze gegevens zijn aangemerkt als in ieder geval ‘Politie confidentieel’. Daarnaast worden de voertuigen ook ingezet op taken van de Politie die de nationale veiligheid raken (interventies) dan wel in het belang van het tegengaan van maatschappelijke ontwrichting en de bescherming van de vitale belangen van Nederland. Tot de scope van de Opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: - Turn-key Levering (inclusief: interne optische- en geluidssignalering, striping, inventaris, IV/ICT-middelen) van herkenbare SIV’s in één uitvoering; - Het uitvoeren van reparatie, onderhoud en banden (ROB) aan deze voertuigen; - Het uitvoeren van storingsopvolging aan (het op- en inbouwmateriaal van) deze voertuigen. De maximale afname is voor dit contract vastgesteld op 150% van de geprognosticeerde behoefte van 210 voertuigen, te weten 305 voertuigen voor de totale looptijd van de Raamovereenkomst.
Interne Kennung: CGD-SIV-2022
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: De verwerving heeft plaatsgevonden door middel van een zogeheten Concurrentiegerichte dialoog en betrof een elektronische verwervingsprocedure die geheel via Mercell (zie: https://info.mercell.com/nl-nl/) liep. Geïnteresseerde Gegadigden die tot de tweede fase, zijnde de inschrijvingsfase, toegelaten wilde worden, konden zich op basis van deze Selectieleidraad aanmelden. In deze Selectieleidraad wordt informatie gegeven over: i. De Politie (de Opdrachtgever in deze verwerving); ii. De kernelementen van de Opdracht, waaronder een beschrijving op hoofdlijnen van de scope van de Opdracht en een indicatie van de looptijd van de Overeenkomst; iii. De wijze waarop de selectie van Gegadigden en toelating tot de inschrijvingsfase plaatsvindt. Na afronding van de selectiefase vond de inschrijvingsfase plaats. De precieze invulling daarvan is aan de geselecteerde Gegadigden in de Aanbestedingsleidraad bekendgemaakt. Daarin was o.a. opgenomen: i. De nader uitgewerkte scope en leveringsomvang van de Opdracht; ii. De eisen en wensen van de Opdracht; iii. De juridische en financiële voorwaarden. Het eindresultaat van de verwerving is het gunnen van de Opdracht aan de Inschrijver die de economisch meest voordelige Inschrijving op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding heeft ingediend.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 210
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie de aanbestedingsdocumentatie voor de opties en de herzieningsclausule.