2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení uměleckého díla – Socha Golema od Jaroslava Róny
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění zhotovení a následné dodání uměleckého díla sochy Golema s písmeny Alef v celkové předpokládané velikosti 380 cm. Socha je určena pro umístění v podzemních prostorách Staroměstské radnice v rámci připravované expozice věnované historii Prahy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92311000 Kunstwerke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: V rámci této veřejné zakázky má zadavatel v úmyslu zajistit dodávku ojedinělého autorského díla – sochy Golema a jeho následné umístění na určené místo v podzemí Staroměstské radnice.
Interne Kennung: Pořízení uměleckého díla - Socha Golema