152003-2026 - Ergebnis
Tschechien – Server – Dynamický nákupní systém na dodávky a servis serverových a storage zařízení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky a servis serverových a storage zařízení
BeschreibungCílem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému dodávky a servis serverových a storage zařízení (dále jen „SSZ“) pro zadavatele Letiště Praha, a. s. (dále jen „DNS“). Zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v dynamickém nákupním systému v předem neurčených nepravidelných intervalech dle provozních potřeb zadavatele. Objemy jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS zadavatel předpokládá od jednotek až po desítky jednotek v konkrétní veřejné zakázce.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDynamický nákupní systém
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0004
Interne Kennung1