152077-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Świadczenie usług serwisowania urządzeń wielofunkcyjnych oraz drukarek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług serwisowania urządzeń wielofunkcyjnych oraz drukarek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na serwisowaniu urządzeń wielofunkcyjnych oraz drukarek. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 4a i 4b do SWZ, stanowiącym jednocześnie Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy stanowiących odpowiednio załącznik nr 5a i 5b do SWZ. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 części: Część nr 1 - Serwis i naprawa urządzeń wielofunkcyjnych wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych; Część nr 2 – Serwis i naprawa drukarek. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na jedno lub dwa zadania. Zamawiający nie dopuszcza dzielenia zadań. W sytuacji skomplikowanej, która nie pozwoli Wykonawcy na dokonanie naprawy lub serwisu urządzeń wielofunkcyjnych lub drukarek w siedzibie Zamawiającego, Wykonawca na czas naprawy/serwisu w swojej siedzibie, zapewni w zamian zastępczy sprzęt o parametrach nie gorszych niż zabrany do serwisu/naprawy sprzęt Zamawiającego. Wykonawca na własny koszt i odpowiedzialność zapewni transport ww. sprzętu.
Interne Kennung2/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50310000 Wartung und Reparatur von Büromaschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelSerwis i naprawa urządzeń wielofunkcyjnych wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych
BeschreibungCzęść 1: Serwis i naprawa urządzeń wielofunkcyjnych wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych
Interne Kennung2/PN/2026 część nr 1
LosLOT-0002
TitelSerwis i naprawa drukarek
BeschreibungCzęść 2: Serwis i naprawa drukarek. Przedmiotem zamówienia dla części 2 jest serwis i naprawa drukarek.
Interne Kennung2/PN/2026 część nr 2